Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Де відпочивають чернігівці: назвали найпопулярніші місця у світі та на Чернігівщині
Рекламодателям
Error: Incorrect password!

Радио
Радио

Де відпочивають чернігівці: назвали найпопулярніші місця у світі та на Чернігівщині

Літо – це той час, коли вдається забути про коронавірус і згадати про відпочинок. Хоч сонця та води вистачає і на Чернігівщині, жителі міста та області дедалі частіше в спеку їдуть у пошуках моря.«На першому місці в нас Туреччина. На другому – Греція, потім Болгарія, Чорногорія, Хорватія. І дуже активно туристи починають літати до Португалії, на Мадейру»,- Оксана Сокоцька, директор туристичної агенції.

Самі ці напрямки вибирають насамперед через те, що вони, у зв’язку з карантином, просто відкриті або ж мають привабливу цінову політику. Попит, за словами туроператорів, наразі є. Так, кажуть, що кількість туристів уже повертається до доковідного періоду.

Серед додаткових перепон – лише ПЛР-тест або вакцинація.

«Країна, для якої нічого не потрібно, це, мабуть, лише Чорногорія. Решта країн вимагає або сертифікат вакцинації, або негативний ПЛР-тест на в’їзд, деякі країни ще після прибуття»,- Оксана Сокоцька, директор туристичної агенції.

Але Чернігів та область також користуються неабияким попитом. Час минає, однак класичні місця для відпочинку в регіоні не змінюються.


«На Снов добре було б поїхати відпочити. «Шишкін», якщо з якихось комплексів. «Бреч».
«Відпочивали на Снові. Річка».

«Голубі озера». Там відпочивали, а так переважно в парку, в місті».

«Золотий» пляж. А так подалі від людей».

«Голубі озера». Там дуже добре. В місті – Вал, Болдина гора, пляж «Золотий берег» прекрасний зараз».

Загалом чернігівці наразі намагаються по максимуму відпочити будь-де, користуючись сонячними буднями та розуміючи, що з приходом осені пляжі може замінити коронавірусний карантин.

Джерело: Чeline

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: відпочинок

Добавить в:
 
 


Центр Комплект
Error: Incorrect password!