• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові за вихідні вакцинували 3600 містян


У Чернігові за вихідні вакцинували 3600 містян

 

Майже 3600 осіб вакцинувалися від COVID-19 цими вихідними. У Чернігові працювали 5 пунктів масового щеплення, у чотирьох з них можна було отримати дозу препарату Pfizer, і тільки в будівлі колишньої Деснянської райради вакцинували китайським CoronaVac-ом. Також цими вихідними у Чернігові запровадили обмеження на щеплення приїжджих з інших регіонів України – їх допускали лише тоді, коли в черзі не було жителів нашого міста.

Також свої “пілотні” три дні відпрацювали пункти вакцинації на Шерстянці та Масанах. Як пояснив Владислав Кухар, вони діятимуть ще деякий час, потім їх перемістять в інші райони – скоріш за все, на Ремзавод та вулицю Рокосовського.


Владислав Кухар генеральний директор КНП "Чернігівська міська лікарня №2":

- Ми задоволені роботою, зважаючи на те, що там все ж таки менша кількість населення, якщо брати, взагалі в місті. Але ж це більш-менш відокремлені райони і ми спеціально пішли на те, аби наблизити надання цього виду профілактичної допомоги містянам цих умовно віддалених районів. Тому на Шерстянці - трохи менше 400 людей щепилися, на Масанах - більше, ніж 600 за цей період.

За словами Владислава Кухаря, про формування колективного імунітету поки не йдеться, хоча першу дозу вакцини від COVID-19 отримали вже більше 24 тисяч жителів області, – для цього треба щепити щонайменше 60% населення Чернігівщини.

Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в:
 
 


Центр Комплект