• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » 15 чернігівських шкіл зустрінуть 1 вересня з сучасними предметними класами


15 чернігівських шкіл зустрінуть 1 вересня з сучасними предметними класами

 

На календарі літо, а це час ремонтних робіт у школах Чернігова. В освітніх закладах встановлюють нове обладнання, фарбують стіни та ремонтують підлогу. Все задля того, щоб новий навчальний рік діти зустріли у максимально комфортних умовах.

У школі №2 повністю оновлюють кабінет хімії.Наталія Горнюк директорка СЗОШ №2:

Закуплене відповідне обладнання, частково оновлені реактиви, посуд. Це відбувається, в першу чергу, за бюджет школи, за підтримки Управління освіти Чернігівської міської ради. Дійсно створюємо умови, щоб урок був сучасним, цікавим для дітей, продуктивним тому, що буде збільшуватися частка більш самостійної роботи учнів, на виконання практичних завдань компетентнісно орієнтованих завданнь.

Кошторис робіт становить близько 195 000 грн. Крім капітального ремонту кабінету хімії в рамках реалізації бюджету участі тут тривають будівельні роботи по облаштуванню баскетбольно-волейбольного майданчика.

Олександр Макаров заступник начальника Управління капітального будівництва ЧМР:

- На цей рік у нас передбачено 1.5 млн. гривень коштів. Тому цей проект буде дворічний. В цьому році ми зробимо на 1.5 млн, якщо додатково не буде фінансування, то ми завершимо роботи в наступному році, якщо буде - то в цьому році.

- На даний час роботи вже розпочалися. Зроблені підготовчі роботи під основу. Однак, на даний час в нашому місті виникають проблеми саме з піском і у підрядної організації не має піску, для того щоб продовжити роботи. Вони проробляють варіанти, і роботи поки що зупинено. Однак, я думаю вони все одно придумають, як це зробити і ми в календарний графік вкладемося.

Цьогоріч, крім ремонтів в рамках комп'ютеризації освітніх закладів для предметних кабінетів міським коштом також накупили сучасне обладнання.

Василь Білогура начальник Управління освіти ЧМР:

- Управлінням освіти в цьому році закуплено в 15 найбільш шкіл міста в кінці календарного - минулого року надсучасне обладнання для предметних кабінетів фізики і хімії і географію, математики. По одному кабінету в 15 закладів, в залежності від направленності, під вчителя, який найбільш вмотивований розбиратися в новому сучасному обладнанні

А це вже колегіум №11. Нині тут створюють додаткові кабінети для учнів. Необхідність у такому розширені виникла, у зв'язку з реформуванням освітньої мережі міста. Вже у цьому році цей освітній заклад збільшився на один 1-й клас. Загальна вартість робіт становить близько 157 000 грн.
Світлана Рубан директорка чернігівського колегіуму №11:

- В цих класах заняття не проводилися. В цьому класі стояли верстати, які вже нам не потрібні були і ми їх не використовували. І тому ми вирішили верстати винести звідси. Відповідно передати Управління освіти і зробити ремонти. І починаючи з освітлення і закінчуючи підлогою.

Одразу два предметні класи облаштовують і загальноосвітній школі №35. Це кабінети фізики та географії. Наразі тут проводять капітальний ремонт, з заміною покриття, стелі та електронних комунікацій. За словами директорки закладу Наталії Іванницької, таке рішення прийняли, коли отримали нове обладнання для школи.Наталія Іванницька директорка загальноосвітньої школи №35:

- В кінці грудня ми отримали нове електронне обладнання - це п'ятиповерхнева комбінована дошка, ноутбук для вчителя, документ-камера, також принтери і ми отримали сучасну електронну дошку Престижіо.

- Вирішили, що все це обладнання буде знаходитись в кабінеті географії. Пізніше, це було в квітні, ми отримали обладнання від Обласного управління освіти і це обладнання було і електронне і комплект саме того обладнання, яке передбачає сучасний кабінет географії. Електронне обладнання також містить в собі сучасну електронну дошку, як дозволяє якісно працювати нашим вчителям і дуже цікаво це робити дітям.

- В школі навчається більше ніж 800 учнів тільки початкової ланки. А всього в школі більше ніж 1800 дітей. На території школи, на жаль, нема такого обладнаного місця для наших малюків, тож ми вирішили, що таким місцем стане цей ігровий майданчик.

Кошторис робіт за два класи становить близько 375 000 гривень. Один кабінет тут ремонтують коштом міста, другий - за рахунок державної програми. В рамках реалізації "Бюджету участі" на території навчального закладу триває будівництво сучасного грального майданчику.Для спортмайданчику в 35-й школі будівельники виконали підготовчі роботи. Також завезені всі необхідні матеріали. До кінця літа тут планують розмістити частину ігрових знарядь, встановити огорожу, прокласти доріжки. А вже на наступний рік зробити спеціальне покриття, та доповнити зону елементами для дітей з особливими освітніми потребами.

Джерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: школи, обладнання, Білогура, освіта, Іванницька, Рубан, Макаров

Добавить в:
 
 


Центр Комплект