• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Нове законодавство про борги: що чекатиме на боржників?


Нове законодавство про борги: що чекатиме на боржників?

 

З 6 липня цього року в Україні запрацювала система виконавчого провадження, яка дозволяє автоматично арештовувати гроші на банківських рахунках боржників.

На 1 липня цього року на виконанні в органах державної виконавчої служби перебуває 2 206 749 виконавчих документів. У Чернігівській області – 80 126 документів. Від початку року на виконанні у відділах державної виконавчої служби області перебувало 127 554 виконавчих документи. Кількість боржників є меншою, оскільки щодо однієї особи може бути не одне виконавче провадження.Олена Міщенко – заступниця начальника відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень в області Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції та Володимир Бобруйко – директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги розповіли про те, яку інформацію будуть надавати банки на вимогу виконавців, чи будуть надавати банки інформацію про номери рахунків та залишки коштів на них, як працюватимуть державні або приватні виконавці за новими правилами та про те, як буде проходити процес конфіскації коштів.

Джерело: "Суспільне Чернігів. Передача "Праймвечір.Акценти"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: борги, банки, Міщенко, Бобруйко

Добавить в:
 
 


Центр Комплект