• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Вакцинація у будні дні показала, що наплив людей там, де колють Пфайзер


Вакцинація у будні дні показала, що наплив людей там, де колють Пфайзер

 

Четвер, 15-те липня, третя година дня, хол торговельного центру "ЦУМ". Тільки-но відчинив свої двері центр вакцинації, а у черзі вже відразу кілька сотень людей. Бажаючі щепитися займали чергу з 9-ї ранку. Серед перших пан Віктор.

Віктор:


- Нє, ну хто зранку займав. Ми прийшли на початку 9-ї, так ми перші були.Ольга Муцька представниця торговельного центру "Цум":
- Це перший день, коли в будні працює масової вакцинації. Що хочу сказати люди вже почали приходити о пів на одинадцяту, та створювати списки, роздрукували номерки, та кожному давали. Тому сьогодні вони самі себе організували. На сьогодні, на 15-ту годину було більше 200 людей, які записалися в живу чергу.

Поза списком, складеним протягом дня ще кілька сотень людей прийшли у "ЦУМ" вже близько і продовжували формувати чергу. Тут вакцинують американсько-німецьким препаратом Pfizer.Світлана чернігівка:

- Це був вибір і локації і вакцини. Я проживаю тут поряд, хотіла вже вакцинуватися давно, коли дізналася що поряд відкривається пункт вакцинації, та ще й будуть вакцинувати Пфайзером, то вибір мій був досить простий.

Це вперше, що пункт вакцинації працює в будній день 15.00 до 19.00. Міське управління охорони здоров'я перевіряє чи доцільно це робити в інші дні, крім вихідних, чи буде попит на медичну послугу. З черги люди підтверджують що навіть відпрошувалися з роботи, аби бути тут зараз.

Інша картина в торговельному центрі "Голлівуд". О 2-й дня тут майже порожньо. Медики кажуть, що більша кількість бажаючих щепитися була зранку.Світлана Ткаченко медсестра:

- Об 11.00 почалося. Вранці було дуже багато людей, а зараз спокійніше. На 14.30 провакциновано 96 чоловік.

Вакцинують тут сьогодні препаратом короновак. Люди, з якими Нам вдалося поспілкуватися повідомили, що прийшли сюди за другою вакциною.

Є й такі, які заходять до пункту, але не вакцинуються, тому що хочуть отримати вакцину саме Пфайзер, аби поїзати до Європи.

Джерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Пфайзер, вакцинація, Муцька

Добавить в:
 
 


Центр Комплект