• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Дорожня інфраструктура Чернігова буде доступна містянам в електронному вигляді


Дорожня інфраструктура Чернігова буде доступна містянам в електронному вигляді

 

Тротуар за тротуаром у Чернігові ремонтують пішохідні зони, замінюючи нерівний побитий, у ямах асфальт на плитку. Наразі, відразу за декількома адресами у місті виконують цей вид робіт. Тобто там де зроблена дорога і встановлено бордюрний камінь не можуть залишати незручними місця для руху пішоходів та велосипедистів, - говорить начальник управління ЖКГ. Це вимога міського голови - всі роботи мають бути якісними комплексними та виконаними за загальноприйнятими стандартами.Ярослав Куц начальник управління ЖКГ:

- Пріорітет віддається тротуарам, там де найбільша кількість людей рухається, або якщо ми виконуємо ремонт дороги. Це наприклад, Шевченка, Космонавтів, Доценка.

- Якщо ширина дає можливість, а це має бути мінімум 3 метри, ми влаштовуємо обов'язково велодоріжку і відповідно тротуар. Тобто ми сірим робоимо тротуар, а червоним - велодоріжку. Всі зони, які попадають між деревами, або в перегрупування переходом, то ми там робимо чонорним кольором.

Серед адрес, де в цьому році вкладуть плитку: тротуари на Князя Чорного, хлібопекарській, Мстиславській, Малиновського, Шевченка, на перехресті Першого Травня-Кільцевої, а також на відрізку від Першого травня до вул Березовського і на проспекті Перемоги від Мстиславської до Стрижня.На фото вулиця 1 Травня, де облаштовують коло, на старих тротуарах в наступному році вкладуть плитку

Такі багатоетапні роботи роблять в місті поступового. Перш за все, це - питання обмеженості фінансових ресурсів бюджету Чернігова. Та все ж рухається до результату врешті з'єднати всі зроблені частини дорожньої мережі.

Ярослав Куц начальник управління ЖКГ:

- Нас в деяких питаннях затримує питання мереж, тому що це і в часі і в вартості дуже серйозно збільшує виконання дорожніх ремонтів. Ми в цьому році робимо воду на Київській і каналізацію, а після цього - дорогу. На наступний рік у нас там заплановано тротуар.

- Ми замовили в цьому році в Політехніці геоінформаційну систему доріг, тобто ми робимо нульовий рівень і потім на нього будемо накладати тротуари, зупинки і відповідно і велодоріжки.

Це робиться для того, аби в електронному вигляді була вся інфраструктура - дороги тротуари велодоріжки

Ярослав Куц начальник управління ЖКГ:

- Коли ми його зробим, ми його роздрукуєм і вивісим на сайті міськради, задля того, щоб на майбутнє велосипедисти мали змогу і подивитись, що ми будуєм і може надати якісь свої пропозиції по влаштуванню транспортної інфраструктури. Тим більше, що розпорядженням міського голови створена робочу групу по розвитку велоінфраструктури в місті.

Загалом цьогоріч у місті планують зробити близько 50 тисяч квадратних метрів тротуарів.

Джерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Куц, плитка, тротуари

Добавить в:
 
 


Центр Комплект