• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Коло на 1 Травня як частину нового об'їзного шляху мають відкрити за 10 днів


Коло на 1 Травня як частину нового об'їзного шляху мають відкрити за 10 днів

 

Екватор літа, стовпчики термометрів сягають 34 градусів. А на об'єктах будівництва робота у розпалі. Чотири бригади і основні сили дорожників нині зосередили на транспортній розвязці на перехресті Першого Травня та Кільцевої, де тримає облаштування кола із зовнішнім радіусом 18 та внутрішнім 9 метрів.

Nак як оцінити реальний об'єм земляних робіт, пов'язаних з комунікаціями, чи як у цьому випадку із грунтами можна лише безпосередньо у процесі, тут вже виконали більше ніж передбачено проєктом.Олександр Харчук директор шляхо-будівельного управління №14:
- Предусмотрено по проекту разборка старого основания полностью, до грунтого основания, до корыта. А здесь оказалось болото внизу и нам пришлось здесь выторфовывать, помимо 20 см., которые про проекту надо было устраивать песчаный подстилающий слой, мы здесь устраивали сантиметров 40-50. Для того, чтобы эта дорога стояла.

За словами керівника підрядної організації конструкція дорожнього одягу буде посилена. Аби навіть при збільшенні транспортного навантаження коло відпрацювало щонайменше 12 років до наступного ремонту. Тому згідно з геотехнологією на пісок уклали геотекстиль, нижній шар основи зі щебеню, та на 3-4 дні перейшли до майже ручного процесу - встановлення понад 1 км. бортового каменю.


Олександр Харчук директор шляхо-будівельного управління №14:
- Приступим потом к верхнему слою щебеночного основания. Это из смеси семь - обработанной цементом, 16 см. также. Потом нижний слой - 10 см. и верхний слой - 5 см. горячеого асфальтобетона. Внизу крупнозернистый, а наверху - мелкозернистый.

Такі самі роботи залишилися і на іншій розв’язці нового об’їзного шляху на Шевченка-Малиновського, а це орієнтовно тиждень будівництва.

Після цього для реалізації залишиться реконструювати лише одну ділянку.

Олександр Харчук директор шляхо-будівельного управління №14:
- Нам надо открыть эту развязку в течение где-то 10-ти дней. Скинуть движение с улицы Малиновского и приступить к участку ул.Александровской, который составляет 700-750 метров. Это будет последний участок.

Нагадємо цьогоріч спільним коштом міста і держави у Чернігові роблять для великогабаритного і транзитного транспорту, в обхід житлових районів.

Джерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Харчук, коло, Малиновського, об'їзна

Добавить в:
 
 


Центр Комплект