• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » За перший день вступної кампанії до “Чернігівської політехніки” подали більше 500 заявок


За перший день вступної кампанії до “Чернігівської політехніки” подали більше 500 заявок

 

Перший день вступної кампанії у національному університеті "Чернігівська політехніка" досить насичений. Тільки на десяту годину ранку свої електронні заявки до вишу подали понад 100 осіб.Андрій Єрошенко відповідальний секретар приймальної комісії національного університету "Чернігівська політехніка":
- Електронний вступ діє давно. Цього року його максимально розширили для всіх вступників. Тобто і тих, які вступають на базі диплому молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра, ну і тих, хто вступають до магістратури.
Всі категорії вступників вони подають електронному вигляді. Ну, це певним чином не стосується осіб, які мають якісь пільги, тому вони також подаються в електронному вигляді, але ми документи завантажуємо самостійно для того, щоб підтвердити ці спеціальні умови вступу.Система електронних заявок вже не один рік полегшує умови вступу, як для абітурієнтів, так і для працівників університету. Вона формується вступником в його особистому кабінеті. Це можна зробити, як самостійно вдома, так і звернувшись за допомогою до вишу.Андрій Єрошенко відповідальний секретар приймальної комісії національного університету "Чернігівська політехніка":

- Вступник повинен сам особисто подати заявку. Спочатку відкривається електронний кабінет і з електронного кабінету подаються заявки.


Якщо людина претендує на якісь спеціальні умови вступу, то ми спочатку перевіряємо документи, завантажуємо їх у базу, а вже потім людина сама подає електронні заявки.


- Електронний вступ дозволив значно розвантажити приймальні комісії. Тобто, якщо ще років 3-5 тому були черги, то ви бачите на перший день достатньо небагато людей, які прийшли за допомогою у створенні електронних кабінетів, за допомогою у поданні електронних заяв.

Серед бажаючих вступити до університету, як випускники шкіл, так і молодші спеціалісти. Переважна більшість абітурієнтів - молодь з міста та області.

Чернігівка Валерія закінчила коледж економіки та технологій на базі національного університету "Чернігівська політехніка", та має диплом молодшого спеціаліста. Зараз дівчина подає свої документи, щоб продовжити навчання.Валерія:
- Эта специальность очень сильно зацепила меня, поэтому я решила продолжить обучение дальше. Университет мне нужен для того, чтобы как раз таки обрести новые знакомства и при этом получить дополнительные знания, чтобы укрепить всю сферу свою. Поэтому, ожидания - довольно таки масштабные.

За перший день вступної кампанії до вишу подали більше п'ятисот заявок тільки на денну форму навчання та освітнім ступенем бакалавр. Заяви магістрів очікують з 15-го липня. Загалом прийом документів у Чернігівській політехніці триватиме до 23-го числа цього місяця. А вже 28-го оголосять перші списки результатів конкурсу на бюджетні місця.

Джерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вступ, університет, політехніка, Єрошенко, абітурієнти

Добавить в:
 
 


Центр Комплект