• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Володимир Назим розказав журналістам, чому в Прилуках тонуть автівки щерез зливи


Талион

Володимир Назим розказав журналістам, чому в Прилуках тонуть автівки щерез зливи

 

Злива у Прилуках була в понеділок, 12 липня. Води під мостом і на прилеглих вулицях було стільки, що плавали автівки та велосипеди. А пішоходи не могли дістатися мікрорайону Рокитний чи перейти на іншу сторону вулиці.

Жителі Прилук кажуть, така ситуація у місті після кожної зливи.Трава забила зливові решітки. Таку причину потопу під мостом на в’їзді у мікрорайон Рокитне у Прилуках Суспільному назвав директор місцевого комунального підприємства «Послуга» Руслан Ніязов.

«Підтоплення, яке було, ускладнилось тим, що проводилися роботи по скошуванню. Це залізниця проводила та не зібрала траву. Вона і забила цю решітку, тому ускладнився рух. Через годину наші працівники були на місці, спрацювали і за півтори години міст став проїзний для легкового транспорту. Зливова система в місті Прилуки існує, вона обслуговується, перебуває в задовільному стані, щороку виділяються незначні, але стабільні кошти, які йдуть на розчищення», – сказав директор КП «Послуга» Руслан Ніязов.

Депутат Прилуцької міськради Володимир Назим вважає, що підтоплення стаються тому, що під час ремонту доріг не витримали нахили.

«Необхідно підтримувати дорожнє полотно в належному стані: узбіччя мають бути вичищені, мають бути постійний нагляд за приймальними колодязями – це комплекс робіт», ­– говорить Володимир Назим.

Міський голова Прилук Ольга Попенко
сказала, що проблем у місті зі зливовою каналізацією немає.

«Просто були такі опади, що зливова каналізація не витримала і не встигала пропускати воду», – розповіла Ольга Попенко.

Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ніязов, Назим, Прилуки, злива, Попенко

Добавить в:
 
 


Центр Комплект