• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Чернігові завершились відкриті всеукраїнські змагання «Кубок Сіверщини» серед юніорів та кадетів


Талион

У Чернігові завершились відкриті всеукраїнські змагання «Кубок Сіверщини» серед юніорів та кадетів

 

Артем Овчинников впевнено тримає лук та прицілюється. Стрільбою з лука хлопець займається професійно вже близько 12 років. В Чернігів він приїхав на відкриті всеукраїнські змагання «Кубок Сіверщини», серед юніорів та кадетів. За плечима у нього багатий досвід участі у подібних чемпіонатах.Артем Овчинников, учасник м.Суми: - Приймав участь у юнацьких Олімпійських іграх, на всесвітній універсіаді, на всесвітній гімназіаді, та чемпіонатах світу і кубках. Третє місце у цьому році у Кубку Європи, у команді мікс, також у всесвітній універсіаді мав третє місце у команді мікс.

Відкриті всеукраїнські змагання зі стрільби з лука у Чернігові проводять вже четвертий рік поспіль.

Участь взяли 96 спортсменів із 10 областей України. Змагання тривали три дні, розпочались вони ще 10 липня.


Євген Руденчик, головний суддя змагань: - Это финальный этап, здесь стреляют уже за бронзу и золото в смешанных командах юниоры и следом за ним идут кадеты. Эти соревнования являются отборочными на Чемпионат мира среди кадетов и здесь собрались лучшие юниоры, которые уже отобрались на чемпионат мира. Для них это, как очередной этап подготовки к чемпионату мира.

Юніори та кадети, це хлопці і дівчата віком до 17-20 років. Вони змагаються у змішаних командах по двоє.

Олег Сапенко, старший тренер збірної молодіжної команди України: - На сьогоднішній момент відібрано спортсменів до 20 років, вони були відібрані ще на чемпіонаті України у Львові 20-24 червня. На даний момент, цей старт являється, як частина підготовки до чемпіонату світу. Де ми в різних умовах створюємо, моделюємо ситуації, в тому числі і альтернативну стрільбу, яка зараз представлена у цих змаганнях.

У кінці змагань учасники та учасниці отримали нагороди у номінації Олімпійський лук. Серед юніорів золото здобув Артем Овчинников, серед юніорок - Жанна Наумова. Серед змішаних команд золото здобула пара: Ірина Третьякова та Іван Павло-Мількович. Далі на спортсменів чекайє чемпіонат України, який стартує 13 липня і триватиме до 17 числа. На участь у якому, вже зареєструвалися близько ста сорока осіб.

Джерело: телеканал «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: спорт, стрільба, лук, Овчинников

Добавить в:
 
 


Центр Комплект