• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Вбивство Юлії Строкіної: у Менському районному суді допитали свідків


Талион

Вбивство Юлії Строкіної: у Менському районному суді допитали свідків

 

Відео із обшуків та записи розмов після них. У Менському районному суді досліджували докази та допитували свідків у справі про вбивство 23-річної дівчини з Семенівки. Суд тривав близько 5-ти годин, допитували хлопця загиблої та матір підозрюваного Александра Самойленка. Чоловіка підозрюють у вбивстві Юлії Строкіної. Торік вночі 26 липня 2020 року її знайшли з перерізаним горлом у 100 метрах від її будинку. Вона померла від крововтрати у лікарні. Підозрюваного у вбивстві затримали через 2 тижні.«Спокійна, весела дівчина. Поганого ніколи нічого не побажає, життєрадісна».

Так хлопець загиблої Юлії Строкіної згадує про свою дівчину на допиті у Менському районному суді. В ніч на 26 липня минулого року він знайшов її тіло з перерізаним горлом за 100 метрів від її будинку.

«Вона лежала спиною вверх і звуки були хрипіння».Підозрюваний у вбивстві 27-річний Александр Самойленко постійно щось записує у зошит і ставить запитання свідкам. У лютому на судовому засіданні чоловік декілька разів непритомнів і не підводився з підлоги, так і пролежав головою вниз. Зараз свої дії коментує так.
«Я скажу правдиво. Я просто дуже сильно не хотів повертатися в СІЗО, тому що умови перебування там непросто жахливі, а пекельні. От і все. Зараз себе почуваю нормально».

Підозрюваний у вбивстві також допитує хлопця загиблої.
Пізніше на допит викликали матір підозрюваного Ольгу Ширяєву. В те, що син скоїв вбивство, жінка не вірить.«Я ніколи не повірю в те, що мій син вбив людину. Мій син міг кричати, ще щось, стукати, грюкати чи що, але вбити людину, я ніколи в це не повірю. Спочатку він ріс нормальною дитиною, мій син освідчена людина, він дуже багато читав, він прочитав в дитинстві всі необхідні книжки. Потім не захворів, ось тоді і почались якісь проблеми», – говорить Ольга Ширяєва, мати підозрюваного у вбивстві.

Нагадаємо, Олександра Самойленка підозрюють у вбивстві 23-річної Юлії Строкіної з Семенівки. Вночі 26 липня 2020 року її знайшли з перерізаним горлом у 100 метрах від її будинку. Вона померла від крововтрати у лікарні. Підозрюваного у вбивстві затримали через 2 тижні. Він сім років перебував на обліку у лікаря психіатра.

Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Строкіна, Семенівка, вбивство, Самойленко, Ширяєва

Добавить в:
 
 


Центр Комплект