• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Єдиний хоспіс в Чернігові 11 липня відмітить своє 10-річчя


Талион

Єдиний хоспіс в Чернігові 11 липня відмітить своє 10-річчя

 

«Якщо людину неможливо вилікувати, це не означає, що ій неможливо допомогти» – таким є сенс паліативної хоспісної допомоги, яку надають в єдиному у Чернігові відділенні «Хоспіс» , що функціонує на базі Комунального некомерційного закладу «Чернігівська міська лікарня №4». 11 липня відділення святкує 10-річчя. Працює воно за рахунок коштів міського бюджету. Національна Служба Здоров’я України також частково сплачує послуги, допомагають благодійники. За час існування тут багато чого змінилося. Починалося все з 15 ліжок, нині тут їх – 50, нові й просторі палати, відремонтовані коридори, сучасне медичне обладнання, є кімнати для відпочинку та отримання духовної та релігійної підтримки. Словом, створене все необхідне, аби пацієнт знаходився в комфортних умовах.Ніна Лазар старша медична сестра відділення "Хоспіс" КНП ЧМЛ №4»:
- Пацієнтів у нас на даний момент 33, персоналу - 35. Працює 4 людини на зміні - 2 сестри і 2 санітарки. Навантаження велике, адже хворіть потребують дуже уважного догляду. В основному це хворі - після інсульту, перелому шийки бедра, з синдромом альцгеймера.

Кваліфікований медперсонал цілодобово забезпечує необхідну фізіологічну, психологічну і моральну підтримку пацієнтам. Тут намагаються зберегти життя людині якомога довше, задля цього роблять все, аби хворий почував себе, як удома.Аліна Завало медична сестра відділення відділення "Хоспіс" КНП ЧМЛ №4»:
- Ми намагаємося створити комфортні умови, для того, щоб подовжити життя нашим хворим.


Хоспісне відділення тісно співпрацює з неврологічним, саме сюди на реабілітацію для максимального відновлення потраплять пацієнти, які змогли подолати критичний стан.Анфіса Уривкова старший фізичний терапевт неврологічного відділення КНП ЧМЛ №4»:
- До нас потрапляють з хоспісного відділення потрапляють пацієнти в тому стані, коли вони будуть здатні витримувати щонайменше 4 години занять. До цього стану ми з ними займаємось в їх відділені. Тому що робота в нашому відділенні це саме тренування забутих, або втрачених навичок. Підбираємо саме ті вправи, щоб пацієнт в подальшому зміг витримувати дуже велике навантаження та реабілітаційний процес.Протягом року хоспісне відділення приймає близько 500 пацієнтів, 10 відсотків з них після належного догляду та лікування йдуть на реабілітацію, відчувають покращення і продовжують жити.

Джерело: телеканал «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: хоспіс, лікування, паліативна допомога

Добавить в:
 
 


Центр Комплект