• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Чернігівські параспортсмени вибороли нагороди на Кубку «Золотий лев»


Талион

Чернігівські параспортсмени вибороли нагороди на Кубку «Золотий лев»

 

7 медалей вибороли чернігівські параспортсмени на 18 Кубку «Золотий лев», який завершився 4 липня у Білорусі в місті Могильов. Представники ГО «Інтеграція» беруть участь у цих змаганнях вже в 5-те та на цей раз команда у складі трьох чернігівців здобула дві золоті, дві срібні та три бронзові медалі.

Дмитро Соболев голова ГО "Інтеграція":
- Мы очень довольны выступлением, потому что тренировались буквально последние 2-3 недели. Проводили тренировки по стрельбе. После 5-ти тренировок участник нашей команды получил золотую медаль и опередил спортсмена из Москвы, который был из-за этого очень зол.

У змаганнях взяло участь близько 100 параспортсменів. Серед 10 команд, ГО «Інтеграція» посіла 5 командне місце та була єдиним представником з України. Сергій Шурута на цих змаганнях отримав свою першу медаль міжнародного рівня. Каже зрадів 1-му місцю, адже є активним учасником спортивних змагань.

Сергій Шурута учасник змагань:
- З однієї поїздки приїзджаю, на наступний день - на іншу їду, навіть не мав часу відпочити. Відпочивав в дорозі. Дали путівку в санаторій "Горизонт", що в Сергіївці Одеської області, побув там 2 тижні, потім зупинив путівку і одразу поїхав у Познань на марафон на 42 кілометри.

ГО «Інтеграція» у 2013 році отримала приміщення під створення реабілітаційного центру, але будівля знаходилась в аварійному стані. Всі системи функціонально були виведені зі строю, електрика та опалення – відсутні. Організатор розповідає, вирішили відремонтувати приміщення самостійно.Дмитро Соболев голова ГО "Інтеграція":

- Где могли достать на колясках люди, то сами отбили старую штукутурку, которая была с плесенью - ее нужно было оббить до дранки и полностью закидывали дом глиной. У нас не было денег платить мастерам, покупать дорогие материалы, но люди приложили руки, усердие и показали, что они сильные духом и за 4.5 года наша организация с волонтерами и друзьями создала единственный в области реабилитационный центр для людей на колясках.


Будівля ГО «Інтеграція» скрізь прикрашений виробами, які виготовили члени спілки. У вільний від тренувань час, люди з особливими потребами малюють, вирізають по дереву та ліплять з глини. Окрім цього, центр надав притулок тваринам, які постраждали від знущань чи були полишені господарями. Наразі на території «Інтеграції» проживає 11 котів та собака.

Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: «Інтеграція», параспортсмени, Шурута, змагання, Соболев

Добавить в:
 
 


Центр Комплект