• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Приватних перевізників не влаштовує ціна на машини Чернігівського автозаводу


Талион

Приватних перевізників не влаштовує ціна на машини Чернігівського автозаводу

 

Щоденно в Чернігові курсує близько 200 одиниць громадського транспорту. Це тролейбуси та пасажирські автобуси здебільшого приватних підприємств.

Міська влада щороку виділяє значні кошти на закупівлю комунального транспорту, зокрема рогатиків. Тролейбусний парк міста оновлюється. Потрібно поступово замінювати й автобусний, каже Віктор Геращенко заступник міського голови. Тож працюють над програмами які б стимулювали перевізників купувати нову техніку. На центральній площі Чернігова презентували автобуси вітчизняних виробників. Зокрема, машини місцевого заводу.На виставці нової автобусної техніки – представники транспортних компаній та приватні перевізники. Кажуть, що будуть думати щодо можливості оновлення транспорту. Але їх не влаштовує ціна таких машин.

Сергій Карпенко приватний перевізник:
- Если, конечно, изменится ситуация в городе, или тарифы повышенные, или возможно какая-то программа по поддержке транспортного городского бизнеса, то тогда можно брать такие машины. Но не просто брать деньги в банке, а на условиях лизинга, как на западе делают.


Такі автобуси комфортабельні, каже Віктор Геращенко. Це аналог тролейбусів, що мають низьку підлогу. Техніка пристосована для людей з інвалідністю. Передбачено також встановлення системи валідації, яка вже діє в тролейбусах.

Депутат Чернігівської міської ради, один із ініціаторів впровадження електронного сервісу в Чернігові, Артем Тарасенко звертає увагу на місця, де будуть встановлені валідатори – пристрої для зчитування електронного квитка.

Артем Тарасенко депутат Чернігівської міської ради:
- Це автобус такий самий, як і тролейбуси "Барвінки", якими ми вже користуємося (близько 35-ти тролейбусів їздить вулицями міста). Вже встановлені стаціонарні пристрої - валідатори на кожних дверях. В умовах конкурсу для перевізників, буде в тому числі, щоб працював електронний квиток.

Нині в 15 – ти містах України впроваджена така система валідації. За словами Віктора Геращенка, міська влада працює над тим, аби Чернігів був сучасним і комфортним містом, яким зручно пересуватися.

Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: автобуси, Геращенко, виставка, Тарасенко, перевізники

Добавить в:
 
 


Центр Комплект