• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Три нових сквери, досадження дерев, обговорення з еко-активістами та адресна програма на осінь


Талион

Три нових сквери, досадження дерев, обговорення з еко-активістами та адресна програма на осінь

 

Розробити до кінця тижня адресну програму щодо осінньої висадки дерев з урахуванням їх видів, кількості і вартості, та підготувати її до найближчої сесії. Такі доручення профільним керівникам дав міський голова на щотитижневій нараді, або вчасно закрити питання цьогорічного фінансування і в цілому мати бачення розвитку напрямку озеленення.Влдислав Атрошенко зазначив, що серед питань розпорядником коштів, по яких є управління житлово-комунального господарства це має бути на першому місці. Паралельно потрібно напрацювати пропозиції щодо ландшафтних рішень на території Дитинця, та посадки дерев і декоративних кущів у сквері Богдана Хмельницького. Зелені ж зони і мінісквери обабіч вулиці Любомира, Боднарука, на П'яти кутах, біля музичної школи, а також в рамках бюджету участі навпроти пенітенціарної академії, при цьому не повинні випадати із планів.

Для того щоб ефективніше працювати та уникнути непорозумінь в іншому аспекті, а саме видалення аварійних, чи за необхідності здорових дерев, за дорученням Владислава Атрошенка, до робочіх обговорень управління ЖКХ, відтепер постійно влючатиме громадькість та екоактивістів міста.

Так як це перша загальноміська нарада після червневої сесії пройшлися і по депутатських запитах. Чимало з них стосувалися благоустрою, ремонтів пішохідних зон і прибудинкових територій, виділення коштів на що затверджується разом із бюджетом наприкінці року. А тому очільник Чернігова звернувся до всіх обранців, аби вони зважали на це і не давали даремних обіцянок місцянам, щодо адрес, яких немає у переліку поточних видатків.

По Чернігову іще багато проблемних питань, проте вирішити їх усі одночасно через обмежені ресурси місто просто неспроможне. У межах можливостей приділяє увагу усім сферам і усім мікрорайонах, як центру, так і Масанам, Шерстянці, району Льотної, Рокосовського, тощо.

Скорегувати програму можуть у випадку перевиконання бюджету або невідкладних робіт, але тоді щось не зроблять у іншому місці.

А також Атрошенко зупинився на запитах пов'язаних із установленням засобів примусового зниження швидкості. Якщо скрізь робити так звані "лежачі поліцейські", це заважатиме комунальній техніці і створюватиме незручності для самого руху. Але якщо контроль за швидкісними режимом здійснюватиме налагоджена система відеокамер, то це буде дієво, зазначив Владислав Атрошенко.

Тож попросив представника поліції порушити перед відповідними керівниками питання надходження коштів від сплати штрафів не до держбюджету, а до громади, аби таким чином компенсувалися витрати на встановлення і обслуговування цих камер.

Що стосується нинішньої захворюваності на ковід, то в Чернігові станом на 6 липня на госпітальних ліжках лікується 27 пацієнтів із підтвердженим діагнозом, 10 із них перебувають на кисневий підтримці. Цифри вакцинованих сягають 17 тисяч осіб щепленних однією дозою і 8 тисяч двома. І у відсотковому відношенні вони трохи більше ніж загалом по Україні, але занадто далекі від тих, які мають бути для формування колективного імунітету. Нагадаємо на цих вихідних міста відкриє ще два пункти загальної вакцинації, у торгових центрах "ЦУМ" та "Голівуд", аби якомога більша кількість людей могли безперешкодно отримати щеплення від коронавірусної інфекції.

Джерело: телеканал «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: нарада, міськрада, щеплення, камери, озеленення

Добавить в:
 
 


Центр Комплект