• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Стрільба з лука, альпінізм та уроки плавання: як проходять заняття у таборі Сіверська Січ


Талион

Стрільба з лука, альпінізм та уроки плавання: як проходять заняття у таборі Сіверська Січ

 

Стрільба з лука, човнярство, плавання, альпінізм, виживання в дикій природі – цьому та іншому навчають дітей в таборі Сіверська Січ, що розташовується в лісі під Сосницею.

В кожній зміні табору Сіверська Січ сто дітей. Від дев’яти років і старше. Після сніданку і шикування вони розходяться по різним видам занять.

Групи тут називають роями. З кожним роєм займається відповідний інструктор.

На заняттях з альпінізму за найкращі досягнення у дисциплінах вихованці отримують нашивки на плече.

Заняття з човнярства проходять на річці Убідь.

За словами інструктора Станіслава, вчать дітей плавати на човнах, тому, що традиційно козаки плавали на човнах. Коли вони гребуть веслами розвивається біцепс, трицепс. Діти думають як правильно гребти, якщо в парі, комунікують між собою.

Поки одні плавають, інші співають. У таборі дітей привчають співати українською, каже адміністраторка табору Марія Шурига.

«Ми співаємо українські пісні, ми пропонуємо їм розмовляти українською мовою, ми хочемо, щоб їм це подобалось. Коли ми бачимо, що діти, які не розмовляли українською мовою, ніколи не слухали українських пісень, вони їх співають, це приємно, і головне, що їм це подобається».
За сотню метрів від човнів – пляж.

«Ми вивчаємо стилі плавання: батерфляй, брас, кроль на грудях, кроль на спині, показуємо дітям як врятувати потопаючого. І за гарну поведінку – дозволяємо дітям в жилетах стрибнути з обриву», – розповів Станіслав.
У таборі проходять уроки виживання у дикій природі. Дітей вчать як розпалити багаття, зберегти продукти в землі, побудувати укриття, а також як очистити брудну воду.

За літо в таборі відпочивають понад шістсот дітей з різних міст області і столиці. Найбільше дітей з Чернігова.Джерело: "Суспільне новини"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: табор, Сіверська_Січ, Сосниця

Добавить в:
 
 


Центр Комплект