• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Порятунок від спеки. Де чернігівці можуть освіжитися?


Талион

Порятунок від спеки. Де чернігівці можуть освіжитися?

 

Освіжаючих рамок у Чернігові скоро побільшає. Вже третій рік поспіль у центральній частині міста встановлюють конструкції, які допомагають містянам вберегтися від палючих сонячних променів. Запускають їх, коли стовпчик термометра сягає вище 25 градусів.


Олександр Москаленко, заступник начальника з господарської діяльності КП «Зеленбуд»: «На даний момент нашим підприємством було встановлено 6 рамок. Це біля Катерининської церкви, на вході на Алею Героїв, на сквері Богдана Хмельницького, дві рамки на бульварі по проспекту миру – одна біля спортклубу «Кислород», інша напроти 1-ї школи, і одна знаходиться біля музичного фонтану біля пам’ятника афганців».

Це дерев’яна конструкція з розпилювальними мініструмочками холодної води. Аби не отримати тепловий удар, варто усього 30 секунд постояти під рамкою. За словами Олександра Москаленка, наступного тижня у центрі міста, у парках та на алеях відпочинку, з’явиться ще 5 таких рамок.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: спека, освіжаючі рамки, Олександр Москаленко, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект