• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Більше півтисячі дітей стали учасниками Олімпійського дня у Чернігові


Більше півтисячі дітей стали учасниками Олімпійського дня у Чернігові

 

У руках боксера Дмитра Митрофанова Олімпійський факел. Він очолює колону зі спортивних зірок Чернігова – Ольги Бібік, Анастасії Скок, Ігоря Рептюха, Христини Дмитренко, Ольги Коробки, Наталії Смаль, Оксани Хвостенко. Вони офіційно відкривають Олімпійський день у нашому місті.За ними спостерігає понад 500 вихованців та вихованок спортивних шкіл та клубів міста. Олімпійський день – це пропаганда спорту та здорового активного способу життя, а ще можливість показати могутність олімпійського руху.

Андрій Дериземля, заступник голови Національного Олімпійського комітету в Чернігівській області: «Як для мене, Олімпійський день – це чудова нагода нагадати, що саме входить в цінності Олімпійського руху, – це єдність, це мир, це рівність, це повага один до одного, це зайвий раз нагадати про важливість заняття спортом, про важливість заняття фізичною культурою, здоровим способом життя».

Цей масовий спортивний захід традиційний для Чернігова. Попередні роки його проводили в Центральному парку культури та відпочинку, а от в минулому, через пандемію, не змогли і взагалі організувати. У 2021 році змінили локацію на стадіон «Юність» і сподіваються, що він стане початком повернення до звичайного плину життя.

Для всіх присутніх спортсмени, учасники Олімпійських ігор різних років та міжнародних змагань провели зарядку, а допомагали їм у цьому запрошені гості – гімнастка, актор театру та екскурсовод.

Спорт – це не лише про індивідуальні чи командні перемоги, а й про відповідальність. Доказом цього є участь спортивних зірок з Чернігова в Олімпійському дні, який перш за все проводять для дітей..

Всі учасники та учасниці цього спортивного заходу долучилися до символічного олімпійського забігу, а також, за бажанням, до естафети та милі.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Олімпійський день, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект