Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » День державної служби. Держпродспоживслужба звітує про роботу
Рекламодателям
Error: Incorrect password!

Радио
Радио

День державної служби. Держпродспоживслужба звітує про роботу

Африканська чума свиней та сказ. Їх на території Чернігівської області останні п`ять місяців року не фіксували. Одиночні факти цих небезпечних для тварин інфекцій реєстрували в регіоні минулого року. Це – результат профілактичної роботи, яку проводили в області, – запевняє керівник Головного управління Держпродспоживслужби Юрій Павлішен.Юрій Павлішен, керівник ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області: «Протягом 5 місяців ми зробили 4,8 мільйонів різних щеплень. Назву дві цифри. Наприклад, проти сказу – ми собак прищепили більше 45 тисяч, котів більше 40 тисяч, біля 5 тисяч голів верха прищепили від сказу. Це колосальний об’єм роботи. Провели більше 500 тисяч досліджень».

Як результат продукція тваринництва, яка виробляється на Чернігівщині, якісна. Її можна продавати як в межах України, так і за кордон. Запевняють в установі, яка здійснює безпосередній контроль за безпечністю продуктів харчування в регіоні.

Юрій Павлішен, керівник ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області: «Нашими інспекторами тільки на ринку протягом 5 місяців було не допущено до реалізації небезпечної продукції більше 5 тисяч кілограмів. Якщо дивитися по видах продукції, то це становить, десь біля 70%, м’ясо, яловичини і свинини».


У День державної служби в Головному управлінні Держпродспоживслужби оцінювали результати своєї роботи за 5 місяців року, що минає та окреслювали пріоритетні плани.

Юрій Павлішен, керівник ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області: «Питання №1, яке на сьогоднішній день особисто у мене на контролі, це безпечне харчування наших дітей у школах».

За словами керівника управління, за зверненнями людей, споживачам повернули більше 116 тисяч гривень. Про рівень довіри населення до служби свідчить кількість звернень. Лише письмових їх тут отримали 285.

Ветеринарна медицина, безпека харчових продуктів, санітарне законодавство, контроль за регульованими цінами, захист прав споживачів це – лише низка питань, які знаходяться в компетенції Держпродспоживслужби. Із загальної кількості співробітників – 210 є держслужбовцями. Їх привітали зі святом та вручили почесні грамоти та подяки.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Юрій Павлішен, День державної служби, професійне свято, Держпродспоживслужба, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект
Error: Incorrect password!