Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігівський велосипедист виборов ліцензію на Олімпійські ігри
Error: Incorrect password!

Радио
Радио

Чернігівський велосипедист виборов ліцензію на Олімпійські ігри

Чернігівець Андрій Пономар здобув перемогу на чемпіонаті України з велоспорту на шосе у олімпійських видах програми серед чоловіків старше 23 років. Не зважаючи на юний вік, 18-річний юнак склав гідну конкуренцію професійним спортсменам та виборов ліцензію на участь у Олімпійських іграх. Наразі Андрій у Києві робить щеплення від ковіду та готується до зборів, які пройдуть через тиждень у Італії. Під час відеозв'язку він розповів про враження від змагань.Андрій Пономар, майстер спорту міжнародного класу з велоспорту: «Я дуже радий, що здобув перемогу на цих змаганнях. Траса була дуже важка – 227 км, 4200 набір висоти за цю дистанцію. А також було спекотно».

Тренер Микола Аксюта підкреслює, що складність дистанції на чемпіонаті України полягала у тому, що вона була максимально наближена до олімпійської.

Микола Аксюта, старший тренер з велоспорту КПНЗ ДЮСШ України ЧМР: «Щоб подолати цю дистанцію, переможцю знадобилося їхати 6 годин та 1 хвилина. Це треба було без зупинок проїхати по горам, з постійним набором висоти. До речі, середня швидкість також вийшла дуже високою – 38 км/год. Це висока швидкість для такої дистанції».

Основні всеукраїнські змагання для відбору на чемпіонати Європи, Світу та Олімпійських ігор 2021 року проходили з 12 по 20 червня у Львівській області, наступним кроком будуть збори у Італії.

Микола Аксюта, старший тренер з велоспорту КПНЗ ДЮСШ України ЧМР: «Він на підготовку полетить у свій клуб в Італію. І там за місяць ще буде 2-3 змагання. Це будуть як підготовчі змагання. На своєму рівні, на якому він зараз знаходиться, він буде виступати і боротися як на Олімпійських іграх, але цей рівень ще не підійшов до Олімпійських ігор, тому це підготовчі змагання і результат тут не такий важливий. Тобто не так важливо зайняти якесь місто, а важливо використати ці змагання для підготовки, щоб правильно підготуватися і пік форми був на Олімпійські ігри».

Після зборів спортсмен відправиться на Олімпійські ігри у Токіо, що проходитимуть у кінці липня.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Андрій Пономар, Олімпійські ігри, велоспорт, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект
Error: Incorrect password!