• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чернігівські надзвичайники провели навчання, де гасили цистерну і бензовоз


Чернігівські надзвичайники провели навчання, де гасили цистерну і бензовоз

 

Чернігівські рятувальники провели спільні штабні тренування з питань цивільного захисту та ліквідації умовної надзвичайної ситуації. Практичну частину відпрацьовували на ДО «Комбінат «Айстра» Держагентства резерву України.За легендою, під час проведення робіт на зливо-наливній естакаді стався вилив паливно-мастильних матеріалів з подальшим загоранням залізничної цистерни рухомого складу та бензовозу, а також утворилася загроза поширення полум’я на суміжні цистерни, повідомляють в ДСНС області.

Поки рятувальники виконували необхідні заходи з охолодження палаючої цистерни і бензовоза та забезпечили проведення пінної атаки, патрульна поліція перекрила рух транспорту, а Нацгвардія встановила периметр для недопущення сторонніх осіб на територію об’єкту.

Також за легендою одному з надзвичайників стало зле. Вогнеборці вивели його з небезпечної зони і передали лікарям.

Андрій Сурмай, начальник Управління з реагування на надзвичайні ситуації УДСНС в області:
«До проведення навчань було залучено 10 одиниць техніки та 56 чоловік особового складу, з них з ДСНС 6 одиниць техніки та 30 чоловік особового складу. Умовну пожежу успішно ліквідовано. Загальна оцінка за проведення навчань «добре».

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ДСНС, навчання, рятувальники, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект