Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові вшанували пам’ять жертв Другої світової війни
Рекламодателям
Error: Incorrect password!

Радио
Радио

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Другої світової війни

22 червня чернігівці зібралися біля братської могили у сквері імені Попудренка, аби вшанувати пам'ять жертв війни. Саме в цей день 80 років тому німецькі війська напали на СРСР, розпочався етап Другої Світової війни, в якій загинув кожен п'ятий українець. У меморіальному заході взяли участь керівники міста та області, представники громадськості та ветеранських організацій.


На думку Олександра Шевчука, пам'ять про всіх загиблих під час Другої Світової чернігівців має бути ретельно збережена – і не лише через традиційні покладання квітів у річницю, а й більш предметно. Саме тому у травні на Болдиній горі відкрили електронне табло, яке містить інформацію про більш ніж 4 тисячі чернігівців, які не пережили війну.

За роки німецько-радянської війни від 1941 року чисельність населення нашої області зменшилася на 506 тисяч осіб. В самому Чернігові було зруйновано 70% житлового фонду.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пам'ять жертв війни, Друга світова війна, вшанування, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект
Error: Incorrect password!