• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Ветерани медичної галузі святкують професійне свято


Ветерани медичної галузі святкують професійне свято

 

Ольга Литвин у поважному віці зовсім не відчуває себе на свої роки. Ще й сьогодні вона активна й енергійна та допомагає людям. Її професія – акушерка. Загалом жінка в медичній галузі з 19 років.Понад 30 років Ольга Литвин пропрацювала акушеркою у Чернігівському пологовому будинку. Жінка прийняла в своєму житті понад 100 пологів. Сьогодні вона відвідує Деснянський територіальний центр і пише вірші.

У Деснянському територіальному центрі 1800 отримувачів соціальних послуг, розповідає про підопічних закладу заступниця директорки Деснянського територіального центру Оксана Шматуха. Є серед них і медичні працівники. Напередодні їхнього професійного свята тут влаштували святковий концерт.

Наталія Дибленко у територіальному центрі медична сестра з масажу та лікувальної фізкультури. Каже, ніколи не пожалкувала, що пов’язала своє життя з медициною. А професійне свято для неї – одне з найулюбленіших.

52 роки в медичній професії Ольга Вікторовська. Нині вона відвідує в терцентрі Університет третього віку. Він їй дає можливість саморозвитку і насолоду спілкування з однодумцями.

Для відвідувачів центру волонтерка Євгенія Коніщева склала театралізовану виставу і подарувала їм власні пісні під гітару.

Багато пісень виконав і гурт «Берегиня», що при територіальному центрі. Невеличкий концерт порадував підопічних. Вже понад рік вони чекали, аби зібратися в такій дружній атмосфері.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ветерани медицини, професійне свято, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект