• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Стрілянина в нічному закладі, що у річковому порту. Міський голова запрошує на зустріч представників


Стрілянина в нічному закладі, що у річковому порту. Міський голова запрошує на зустріч представників

 

Комунальну рухому власність Чернігова поповнять машини для викорчовування пнів. Технічно кошти перевели рішенням виконкому на рахунок АТП-2528, яке і придбає транспорт.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Ця техніка дозволить висвердлювати, як пломби в зубі, ці місця, і ми зможемо висаджувати замість видалених дерев в парках, скверах, на вулицях в ці самі місця. Бо іншого способу, як висмикнути пень, коріння, якого зайшли під вулицю і під тротуар».Загалом же члени виконкому розглянули під час засідання понад 40 запитань, з яких відразу кілька за пропозицією Владислава Атрошенка, відправили на доопрацювання. Зокрема тих, які стосувалися виділення комунального житла жителям міста чи передачі його їм же у власність. Перш, ніж приймати подібні рішення, відділ квартирного обліку має детальніше вивчити ці питання на предмет заборгованості.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Якщо ми вводимо якесь правило, воно повинно бути для всіх. Якщо ми домовилися з вами, що в подібних процедурах виведення житла з житлового в нежитловий, інші процедурні питання, якщо ми ставимо фільтр вивчення питання заборгованості за комунальні послуги, і цей фільтр відсіває певних заявників».

Прецедентом такого рішення стало питання про виділення додаткової кімнати для проживання двірникові КП «Новозаводське», який разом із великою родиною мешкає в однокімнатній квартирі, яка також належить місту. І як виявилося, має заборгованість за комунальні послуги.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Люди там достойні. Це наші люди. Важко працюють за мізерну заробітну плату. Але, оскільки є заборгованість, то ми домовилися, що в подібних випадках ми знімаємо питання і вивчаємо додатково, шукаємо джерела погашення заборгованості і далі ми визначаємось з остаточним рішенням. Але, якщо ми надамо зараз квартиру цій людині-боржнику, то які у нас підстави будуть в аналогічних питаннях не робити це для інших людей».

Знайшов підтримку серед членів виконкому і проєкт програми по забезпеченню громадської безпеки та правопорядку на території Чернігова, у рамках якої передбачено покращення матеріально-технічної бази Чернігівського районного відділу поліції, який обслуговує не лише наше місто, а й навколишні ОТГ.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Місто Чернігів отримало сукупно півмільйона гривень податку на доходи з тих поліцейських, які при реформуванні скоротилися в ОТГ і перейшли в місто Чернігів. Отримавши півмільйона, місто Чернігів дає на Національну поліцію з власного бюджету 10 мільйонів на здійснення програмних заходів, загально по цій програмі забезпечення правопорядку».

Під час виконкому міський голова підняв питання роботи нічного клубу в річковому порту та наявності дозволів на ведення такої діяльності. І отримав відповідь, що заяв звідти від суб’єкта господарювання про встановлення режиму роботи у міську раду чи до ЦНАПу не надходило. Натомість цими вихідними там сталася стрілянина. Є постраждалий, який власне і звернувся у поліцію.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Запросіть до себе Голубову. І запитайте у неї, що їй заважає в легальному полі оформити документи і працювати в легальному полі. Якщо працювати в легальному секторі, то це не тільки сплата податків, а це і відповідні якісь дотримання заходів безпеки, охорона відповідна, очевидно, що можна когось знайти».

І просить запросити до муніципалітету очільник Чернігова депутата міськради Віктора Сехіна.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Можливо чи Сехін особисто, чи інші уповноважені працівники «Голівуду» знають, хто вирубав великі дерева, не заплативши відновлювальної вартості, в незаконний спосіб біля заправки, фактично біля їх території. Вразі, якщо Сехін проявить розсудливість, то треба сплатити відновлювальну вартість по цим деревам».

Позиція міського голови, що правила повинні бути однаковими для всіх. І якщо у місті прийнято програму про матеріальне відшкодування за спилювання дерев, то сплачувати відновлювальну вартість мають абсолютно всі.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Сплатіть відновлювальну вартість. Ці гроші надійдуть до бюджету, ми висадимо ці дерева в інших місцях і буде збережено баланс, і все буде в якихось рамках цивілізованості. Так не можна, ми поводимо себе іноді, як дикуни. Дикі люди просто. Яке НАТО, яка Європа, – про що ми говоримо з такою поведінкою».

Публічно міський голова звернувся до начальника районної поліції, аби він також відреагував на цю ситуацію.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: виконком, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект