• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Як у Чернігові вітали медпрацівників і працівниць з професійним святом


Як у Чернігові вітали медпрацівників і працівниць з професійним святом

 

У третю неділю червня в Україні відзначають професійне свято медичні працівники та працівниці. За останні 1,5 року ми ще раз зрозуміли, наскільки важлива кваліфікована і вчасна їхня допомога. Медпрацівників Чернігова вітали напередодні свята в Міському Палаці культури.Жива класична музика, троянди, келих святкового шампанського – медичні працівники і працівниці міста так відзначають своє свято. Подолена чергова хвиля ковіду і нині шанс видихнути, так просто, спокійно провести час з колегами.

Є ще одна приємність і гордість для всієї громади. Напередодні вручили обласні щорічні премії імені Буяльського цьогорічним лауреатам. З трьох номінацій, дві – у чернігівок.

Наталія Савицька, лауреатка премії імені Буяльського в номінації «Кращий лікар», завідувачка відділення терапії міської лікарні №2: «Это очень большая награда, очень серьезная. Я не ожидала. Мне безумно приятно. Но я как-то чувствую, что я ее не заслужила, потому что она очень огромная. Я постараюсь оправдать доверия тех людей, которые решили, что я достойна».

Наталія Іванівна очолює терапію 2-ї міської, котра під час хвилі ковіду надає допомогу хворим на інфекцію. Нині ж вона і її колеги вже тиждень як можуть повертатися до звичних справ і лікувати своїх профільних хворих, поки нема чергового піку.


До того ж ми маємо перемогу і в номінації кращий молодший спеціаліст з медичною освітою.

Владислав Кухар, генеральний директор КНП «Чернігівська міська лікарня №2»: «Абсолютно заслужена нагорода, я рахую, і не тільки я, а і вся наша медична спільнота так рахує. Тому ми дуже вдячні тому, що саме Савицька перемогла. Ми всі її вітаємо і всі пишаємося нею. І премію Буяльського отримала медична сестра з 3-ї міської лікарні. Вона сама медсестра неврологічного відділення, надавала допомогу теж ковід-хворим, коли була хвиля на ковід цього року. Ми дуже пишаємося тим, що саме місто, що саме наш Чернігів, саме наша міська медицина перемогла в такій поважній премії, як премія Буяльського».

Під час офіційної частини святкування міський голова вручив медичним працівникам і працівницям грамоти Верховної та міської рад і персональні подяки. Відзначивши, що за майже 1,5 роки боротьби з ковідом наші лікарі вже пройшли ті випробування, котрі викарбуються в пам’яті всієї громади, і всі без винятку здійснили професійний подвиг в часи подолання невідомої раніше хвороби, і вони гідні того, щоб ввійти в історію Чернігова.

Під час подолання кількох хвиль ковіду наші медики і галузь показали, що ми можемо це робити на якісному рівні. За останні 6 років місто значно покращили матеріально-технічну базу всіх без винятку медичних закладів. Придбали сучасну техніку для покращення і розширення послуг з діагностування і лікування багатьох захворювань, але на цьому не зупинятимуться.

Медична галузь Чернігова налічує близько 4,5 тисяч працівників та працівниць. І в день професійного свята вся громада вдячна за їхню роботу.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: професійне свято, День медичного працівника, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект