• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Зустріч на безлюдному острові та музичне спілкування: чернігівські театрали завершать сезон прем´єрами


Зустріч на безлюдному острові та музичне спілкування: чернігівські театрали завершать сезон прем´єрами

 

95-й театральний сезон Чернігівського облмуздрамтеатру завершиться 27 червня концертною програмою. До цього глядачів порадують двома прем´єрами, зокрема детективної історії «Загадкові варіації» за п´єсою Еріка-Емануїла Шмітта. В постановці задіяні лише два актори.«На безлюдному острові одинак, лауреат Нобелівської премії зустрічається з журналістом. У них відбувається дуже цікаве інтерв´ю, тільки хто в кого бере інтерв’ю – це вже інше питання, і чим воно закінчиться – це дуже цікаво. Треба прийти і подивитися. Глядачі перебуватимуть на сцені, актори будуть у дуже близькому контакті з ними. Перед початком вистави буде читання листів відомих авторів: Франка, Лесі Українки, Стефаника», – Денис Федєшов, режисер-постановник Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка.

Прем´єрний показ цієї вистави заплановано на 25 і 26 червня.

«Після другої прем’єри у фойє другого поверху нашого театру відбудеться прем´єра такої камерної співочої програми «Кафе-рояль на два голоси», в якій беруть участь Едуард Брагіда, заслужений артист України, та Альберт Лукашов. Це така форма спілкування музична з глядачем: театр-кафе, чай, кава. Буде дуже душевно», – Андрій Бакіров, художній керівник-головний режисер Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка.

Андрій Бакіров зазначив, що цей сезон видався досить складним для театралів через карантин.

«Ми вимушені були тричі перебувати в повному локдауні, зупиняти роботу, відправляти людей на вимушений простій. В третій раз, коли ми вийшли знову на роботу, то перше, чим ми мали зустріти наш колектив, це тим, що з нас додатково знімають 30% академічної надбавки. Багато ударів», – Андрій Бакіров, художній керівник-головний режисер Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка.

Попри труднощі, театрали вже планують відкриття нового сезону, яке заплановане на серпень і розпочнеться з прем´єри вистави «Мауглі».

«Я дуже люблю класичні казки. Зараз мій погляд зупинився на «Мауглі». Це вистава для сімейного перегляду, адже як діти, так і дорослі знайдуть щось для себе», – Анастасія Кузик, режисерка-постановниця Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка.

Анастасія Кузик зазначила, що твір пройшов сценічну редакцію. Вона запевнила, що вистава має вдатися абсолютно авторською.

Сюжет: Cheline TV

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: драмтеатр, вистави, закінчення сезону, Cheline TV

Добавить в:
 
 


Центр Комплект