• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Бізнес-інкубатор у Чернігові випустив другий набір стартаперів


Бізнес-інкубатор у Чернігові випустив другий набір стартаперів

 

Другий випуск другого набору стартаперів відбувся у Центрі підтримки підприємництва у Чернігові. Шестеро його учасників пройшли до бізнес-інкубатору зі своїми ідеями, а вийшли з готовими, відпрацьованими проєктами. Засновники театру тіней, Ольга та Леонід, одні з них. На програму прийшли з ідеєю інтерактивної книги. За два місяці вже знають, як запустити реальний виробничий процес.Їх проєкт направлений на розвиток дитячої уяви. Дає можливість дітям та батькам разом прочитати знайому казку при цьому паралельно супроводжувати все це театральним дійством.

У кожного учасника проєкту - власна бізнес-ідея. На випускному вони її презентують та розповідають про те, які будуть наступні кроки для її реалізації. Цей бізнес-хаб відкрився у приміщенні Агенції регіонального розвитку за підтримки багатьох партнерів: обласної ради та адміністрації, Торгово-промислової палати, яка забезпечила менторський компонент та Національного університету «Чернігівська політехніка», яка допомогла з навчальними програмами. Більшість викладачів та менторів працювали на волонтерських засадах.

Такі ж центри планують створити у кожній об`єднаній територіальній громаді. Випускники отримали символічні сувеніри та дипломи, які засвідчили про їх участь у проекті.

Історія розвитку чернігівського бізнес-хабу матиме продовження. Восени набиратимуть нових учасників до інкубаційної програми. А тим, хто вже стартував, запропонують вийти на новий рівень і розширити його можливості.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: стартапери, бізнес-інкубатор, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект