• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Рух транспорту на вулиці 1 Травня перекриють


Рух транспорту на вулиці 1 Травня перекриють

 

Ділянку вулиці 1 Травня від Бєлова до Кільцевої перекриють 18 червня. Таке рішення ухвалив у четвер виконавчий комітет міської ради. Рух автомобілів буде неможливий лише протягом одного дня.

Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ ЧМР: «Ми плануємо також затягнути верхнім шаром повністю від кола на Бєвало-1 Травня до кола 1 Травня-Кільцева».


Також з 26 по 28 червня буде перекрито відрізок вулиці Святомиколаївської – у ці дні там проводитиметься культурологічний проєкт до дня Конституції та Дня молоді.

Олександр Шевчук, начальник Управління культури та туризму ЧМР: «З метою створення безпечних та комфортних умов для організаторів та учасників проєкту необхідно перекрити рух автотранспорту в місті Чернігові зі сторони заїзду по проспекту Миру на вулицю Святомиколаївську між будинками по проспекту Миру, 17 та проспекту Миру, 15. Це цей короткий відрізок від філармонійного центру до Сєрьожнікова».

Для проведення ремонтних робіт дозволили також перекриття руху автотранспорту по вулиці Генерала Пухова від Доценка до Захисників України з 8-ї години ранку 17 червня по 20-ту годину вечора 19 червня 2021 року.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: перекриття руху, виконком, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект