• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові розгортають пункт масової вакцинації людей. Де, а також коли і чим, щеплюватимуть?


У Чернігові розгортають пункт масової вакцинації людей. Де, а також коли і чим, щеплюватимуть?

 

Пункт масової вакцинації чернігівців проти Covid-19 запрацює у місті вже цієї суботи, 19 червня. Розміститься він у приміщенні колишньої Деснянської районної ради на 3-му поверсі, за адресою проспект Перемоги, 141.Владислав Кухар, генеральний директор міської лікарні №2: «Пункт буде працювати по вихідних днях. На цьому тижні це буде субота та понеділок, у зв’язку з тим, що неділя це свято Трійці. Всі наступні тижні, кожна субота і неділя будуть робочими. Вакцинація буде проходити з 9-ї ранку по 15-ту годину дня».

Вакцинуватися у пункті щеплення можуть особи, які досягли 18-річного віку. Для цього потрібно записатися на ін’єкцію через додаток «Дія» чи свого сімейного лікаря, або ж вже у порядку живої черги отримати укол. При собі потрібно мати телефон, паспорт та ідентифікаційний код.

Владислав Кухар, генеральний директор міської лікарні №2: «Вакцинація буде проводитися виключно китайською вакциною CoronaVac. Всі необхідні міри щодо забезпечення технічного, забезпечення дезінфікуючих засобів, будуть враховані і виконані».

Штаб з вакцинації чернігівців розгортають, згідно доручення міського голови.


Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Шановні чернігівці, будь ласка, безкоштовно вакцинуйтесь будь-якими вакцинами, які є в наявності. Вакцина, я думаю, все-таки не спасає від захворювання, але перебіг захворювання буде набагато легшим. Ніхто не може гарантувати, що ця болячка його омине».

Місто має у наявності до 10 тисяч доз китайського CoronaVac, якими планують розпочати масове щеплення жителів.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Будь ласка, не ведіться на ці розмови, яка вакцина краща, яка гірша. Ні в кого з нас немає тих достатніх знань для того, щоб ми розбиралися, яка вакцина краща. Всі вони пройшли випробування, і їх би не випускали. І до них досить серйозна увага, і обладнання, і таке інше».

Сам міський голова вакцинувався вже двома дозами AstraZeneca. Саме цей препарат першим завезли на територію України. Каже, це його свідомий вибір. Він перехорів на Covid-19 не в легкій формі і не хотів би вдруге мати аналогічний, чи навіть складніший перебіг захворювання. Свідомо до цього питання просить поставитися і містян, тим паче для них створена можливість провакцинуватися негайно, - це і дасть умовний міський імунітет, і допоможе уникнути чергового карантину, який і так вже розхитали та знесилили економіку та гаманці українців, що чергової зупинки вже можемо і не витримати.

Нагадаємо, що першою дозою у Чернігові наразі вакциновано 11 тисяч осіб і майже 2 тисячі отримали другу ін’єкцію.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пункт щеплення, вакцинація, CoronaVac, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект