• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Атрошенко запрошує на зустріч правоохоронців, суддів, податківців та рятувальників. Про що йтиме мова


Атрошенко запрошує на зустріч правоохоронців, суддів, податківців та рятувальників. Про що йтиме мова

 

Листи від імені міської ради надішлють начальнику обласного управління поліції, головам суддів, як незалежній гілці влади, управлінню юстиції, виконавчій службі, прокуратурі, ДФС та ДСНС. Представників всіх вищезгаданих відомств Владислав Атрошенко запрошує на зустріч, про це він повідомив на ранковій нараді у муніципалітеті 15 червня. Предмет розмови наступний:

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Як у рамках чинного законодавства реагувати на систематичні порушення цього самого законодавства в частині сплати податків, в частині несанкціонованого будівництва».Міський голова хоче, щоб на цій зустрічі було окреслено систему взаємодії між всіма запрошеними сторонами, які є важливими структурами у функціонуванні власне всього суспільства. І так, як ми мешкаємо у правовій країні, то ці відносини мають будуватися виключно у рамках законодавства.

Владислав Атрошенко повідомив, що він, як керманич міста, не може закривати очі на те, як окремі приватні чи юридичні особи ведуть свою діяльність поза законом, а цьому їм допомагають ті, хто мав би цього не допустити. І як один закон по-різному працює для всіх. Свої слова він проілюстрував конкретними прикладами.

У продовження цієї теми міський голова і навів приклад роботу нічного клубу без жодних на те дозволів, або ж захоплення шматку землі у центральному парку приватною особою, яка належить місту.

Подібні рішення Атрошенко назвав такими, які замість того, щоб бути фундаментом під час будівництва правової країни, руйнують її. Якщо це не припинити, то країну буде втрачено, говорить міський голова. Чим більше вона буде занурюватися у хаос поза законом, тим важче, а може і взагалі неможливо, буде привести її до тями. І аби цього не допустити, хоча б в межах своїх повноважень, очільник Чернігова і планує сісти за стіл перемовин.

Міський голова закликає, щоб на місцевому рівні у межах законодавства почати напрацьовувати прецедентне право, тобто на основі конкретного ухваленого рішення, аналогічно приймати всі подальші. Якщо це вдасться зробити, то це буде внесок у майбутнє цієї держави не менше, ніж зі зброєю в руках, переконаний Владислав Атрошенко.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Владислав Атрошенко, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект