Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігівців закликають вакцинуватися від Covid-19
Рекламодателям

Радио
Радио

Чернігівців закликають вакцинуватися від Covid-19

Як в Україні, так і у Чернігові, за рівнем епідеміологічної небезпеки увімкнули зелене світло. Маски, дотримання дистанції та дезінфекція залишаються, але решта заборон уже не актуальні, – повідомив на оперативній нараді у муніципалітеті керівник другої міської лікарні Владислав Кухар. Ковідні ліжка залишаються лише в інфекційному відділенні цієї лікарні, усі медичні заклади Чернігова уже проводять планові лікування.Владислав Кухар, генеральний директор КНП «Чернігівська міська лікарня №2»: «Велика кількість хворих вже потребує планового лікування. Досить інтенсивно заповнюються ліжка на сьогоднішній день, і люди отримують ту допомогу, яка їм потрібна, згідно їх захворювань».

При цьому медики восени очікують чергову хвилю коронавірусу і активно закликають чернігівців вакцинуватися.

Владислав Кухар, генеральний директор КНП «Чернігівська міська лікарня №2»: «На сьогоднішній день в місті наявні всі три види вакцин. Щеплення відбуваються згідно постанови Кабміну. І майже 11 тисяч щеплень первинно, і вже майже 2 тисячі щеплено другим разом».

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко зазначив, що сам він вчора одержав другу дозу вакцини від ковіду і не шкодує про своє рішення.


Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «У будь-якому випадку застереження, як побоювання вакцинуватися, то я природи цих побоювань не розумію. Побоювання потрапити під ШВЛ, це серйозне побоювання. Чи вакцинування панацея, чи ні, то треба запитати тих людей, які важко перенесли ковід».

Захворювання на Covid-19 має сезонний характер і без масової вакцинальної кампанії може знову спровокувати введення карантинних заходів, – наголосив міський голова. Наразі усі дитячі садочки міста працюють у звичному режимі, на самоізоляції жодна група не перебуває, – повідомив очільник профільного управління Василь Білогура.

Озвучили також проблеми комунального підприємства «Шкільне», яке через дистанційну форму навчання та ковідні обмеження понесло значні збитки і потребує фінансової допомоги. Також Владислав Атрошенко доручив знайти приміщення для розміщення міського військкомату, який до цього розташовувався під одним дахом з обласним.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Вони зараз знаходяться в обласному військкоматі – всі, фізично, – і виконують всі функції. А от їх взяли і розділили, функціонал розділили, і їм зараз терміново потрібне приміщення 500 м».

У рамках наради обговорили ще низку поточних питань та подивилися традиційний відеозвіт КП «Муніципальна варта» щодо виявлених порушень з благоустрою територій та усунення озвучених на попередній нараді недоліків та проблем.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Covid-19, вакцинація, нарада, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект