• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Останній іспит: на Чернігівщині складали ЗНО з географії


Талион

Останній іспит: на Чернігівщині складали ЗНО з географії

 

Понад тисяча відсутніх та без порушень. 15 червня абітурієнти складали останній іспит цьогорічного ЗНО — тест з географії. На Чернігівщині на нього зареєструвалися 4 237 людей, не прийшли тисяча учнів. Про це Суспільному сказала Світлана Сакаєва, директорка Київського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Як пройшло тестування з географії у Чернігові — далі у матеріалі.До школи №20 у Чернігові сходяться абітурієнти. Сьогодні тут складають останній іспит цьогорічного ЗНО — тест з географії. Деякі випускники хвилюються та діляться, які запитання у тесті, на їх думку, будуть найважчі.

«Ну трохи хвилююсь, хоча я знаю, як це проходить, але все одно. Готувалась я цілий рік, з репетитором, географія мені потрібна просто для вступу. Я ще не вирішила, але просто нехай буде географія. Географія все-таки нелегкий предмет, важкі питання з азимутом», — каже Анастасія, учасниця ЗНО.

«Готувалась із самого початку і думаю, що готова, але хвилювання завжди присутнє. Я думаю, найважче — це задачі, в цьому році їх більше поставили», — ділиться враженнями учасниця ЗНО Юлія.

Деякі, навпаки, зовсім не хвилюються, а хочуть якомога скоріше закінчити з іспитами. А є й такі, що навіть не готувалися.

«Візитні картки країн, тобто, на чому вони спеціалізуються, і також правління країни. Географія потрібна для того, щоб знати, де ми знаходимося, це цікаво. Це було зовсім не важко, вже хочеться написати, і щоб літо розпочалось, і річка!», — каже учасник ЗНО Всеволод.

«Я не хвилююсь, сподіваюсь, що підготувався так, щоби здати, а от для чого саме, хммм...», — додає випускник Валентин.


«Ну взагалі-то зовсім не готувався, прийшов так, "наугад", раз-два і все, пішов додому», — каже Дмитро.

Перед входом учням вимірюють температуру та перевіряють всі документи. Далі учасники тестування знаходять свою аудиторію у списку та займають місце.

Іспит з географії складався із 54 завдань — тестові та географічні задачі. На їх вирішення абітурієнти мали дві з половиною години, та більшість закінчили раніше.

«В тестах декілька вибрав навмання, а задачі всі зробив. Наприклад, квадрат кілометрової сітки, тут просто цифри, і просто дивишся по них», — ділиться враженнями учасник ЗНО Максим.

«Готувався я три години, перевірив тільки що, зрозумів, що в мене все круто, я дуже задоволений, з усім впорався, все супер», — каже учасник ЗНО Ілля.

За словами відповідальної за пункт тестування у школі №20 Наталії Малець, на ЗНО з географії не прийшли 68 учасників:

«Всього на пункті мало бути 240 учасників, прибули на тестування 172 учасники. Це не дуже велика кількість відсутність, принципі це та статистика, яка і могла бути. Тому що багато дітей обирали цей предмет для того, щоб враховувати його, як ДПА. У зв'язку з тим, що з ДПА звільнені діти в цьому році, відповідно і така явка».

Загалом, як повідомила директорка Київського регіонального центру оцінювання якості освіти Світлана Сакаєва, ЗНО з географії пройшло без порушень.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ЗНО з географії, тестування, абітурієнти, UA: Чернігів

Добавить в:
 
 


Центр Комплект