• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Проїзд до Києва 130 гривень: як відреагували люди на підвищення?


Проїзд до Києва 130 гривень: як відреагували люди на підвищення?

 

– Водію, а скільки коштує проїзд?
– Ось, все написано.
– 130 гривень. Бачите, я сюди їхав по 100 гривень, назад їду по 130 гривень. Ну куди це?

З 11 червня чотири перевізники підвищили тариф на проїзд за маршрутом «Чернігів-Київ». Тепер це 130 гривень замість 100. Чому вартість проїзду збільшилась, пояснюють так.Денис Бережний, представник перевізника McBus: «Це не підвищення ціни, це повернення ціни на попередній рівень, який був до карантину. Під час карантину ми пішли на поступки людям, тому що була складна ситуація у всіх, і ми возили по 100 гривень, але ця ціна не рентабельна. Навіть ціна 130 гривень – це трохи нам легше, але ми півтора роки працювали у збиток».

Володимир Коваленко, власник фірми «Дружба-Люкс Автотранс»: «Цей тариф, який був – 100 гривень, тільки перекривав затратну частину, а доходів не було. Ви ж бачите, паливо суттєво подорожчало в останні два місяці. Підвищується мінімальна зарплата. Як ви думаєте, водій буде працювати за 7 тисяч гривень? Ніхто не буде за таку зарплату працювати».

Таку ж позицію у коментарі Суспільному озвучили і представники компанії «Автолюкс» та власники маршруток, які їдуть від готелю «Україна».

На підвищення цін на проїзд люди відреагували так.

Галина Мілюкова, жителька м. Славитич: «Як на мене, то позитивно. Нюансів, напевно, для того ж багато є, що підвищили ці тарифи. Причина, напевно, в цьому є, що підвищують».

Олексій Савельєв, житель м. Чернігова: «Нейтрально ставлюсь. Бо держава тарифи підвищує, подає приклад. Чому не може приватний бізнес підвищувати? Буду продовжувати їздити за будь-яку суму, бо мені це потрібно».

Василь, житель с. Десна: «Звісно погано. Я пенсіонер. Попробуйте прожити. 1300-1400 пенсія. А ті люди, які працюють, наприклад, їздять на роботу, де їм ті гроші брати. Заплатити комуналку, та все інше, - я не знаю».

Ольга Гавриленко, жителька м. Чернігова: «Якщо б я їздила кожної неділі, то негативно. Та й так ставлюсь негативно, бо люди їздять на роботу кожного дня, деякі кожної неділі. Це не є правильно».

Заступник директора департаменту транспорту облдержадміністрації Анатолій Кругол сказав, зараз тарифи приватних перевізників держава не регулює.

Анатолій Кругол, заступник директора департаменту транспорту Чернігівської ОДА:
«Здається, з 2015 року державне регулювання у цій сфері зняте. У тому числі і обласною державною адміністрацією. Зрозуміло, що можна ставить тарифи бозна-які. На рівні міністерства рішень я поки що не бачив, але розмови були за те, що буде відповідний орган створюватися, який буде контролювати цю позицію з боку держави».

Gorod.cn.ua за сюжетом телеканалу UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: підвищення проїзду, Чернігів-Київ, маршрутка, UA: Чернігів

Добавить в:
 
 


Центр Комплект