• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Рухи світла. Відомий у світі художник вперше презентував свою виставку в Чернігові


Рухи світла. Відомий у світі художник вперше презентував свою виставку в Чернігові

 

Понад 50 живописних робіт, що виконані олійними фарбами в різній кольоровій гамі. «Рухи світла» – так назвав свою персональну виставку картин київський художник Ігор Єлісеєв. Виставка експонується в галереї сучасного мистецтва «Пласт-Арт».У Чернігові художник вперше, але його знає не лише Україна, а й весь світ. Його творчість – царина внутрішньої гармонії. Він наповнює площину живопису особливим світлом. Так кажуть про творчість київського художника Ігоря Єлісеєва мистецтвознавці.

Виставка митця відкрилася феєричним показом Театру Мод від вищого професійного училища побутового обслуговування. Творчість художника прийшли підтримати військовослужбовці Національної Гвардії України, представники влади та духовенства.

Ігор Єлісеєв родом із Полтави, член Національної Спілки художників України. Перша його персональна виставка відбулася в 1995 році. З того часу його роботи експонувалися на більш, ніж 20 персональних виставках. Митець активно бере участь і в групових презентаціях художньої творчості, і в міжнародних мистецьких проєктах. Його творчість цікавить шанувальників мистецтва.

В галереї сучасного мистецтва «Пласт-Арт» зібрані роботи за останні 6 років. Виставка буде працювати близько двох місяців.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: виставка, Пласт-Арт, Ігор Єлісеєв, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект