• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Молодь за кермом міста. Чим займатиметься новий склад молодіжної міської ради?


Молодь за кермом міста. Чим займатиметься новий склад молодіжної міської ради?

 

Чернігівська міська молодіжна рада провела своє установче засідання. Обрали її голову – ним став громадський активіст Михайло Брижко.Михайло Брижко, голова міської молодіжної ради: «Одним із наших основних завдань – це буде акумуляція та об’єднання молоді з усього міста, і абсолютно усіх напрямків: шкільної молоді, студентської молоді, молоді працюючої, підприємців. Ми повинні об’єднати усю цю молодь, задля того, щоб зробити саме максимально ефективну молодіжну політику міста».

Також членів молодіжної ради розподілили по комісіях. Їх створили на кшталт депутатських комісій міської ради, але з певними доповненнями.

Михайло Брижко, голова міської молодіжної ради: «Будуть додані до певних комісій, а саме екологічний напрямок, буде додане патріотичне виховання, а також будуть додані міжнародні зв’язки, тому що у нас є дуже потужні представники з міжнародної роботи. Відповідно, я думаю, що буде круто, коли буде таке розширене у нас бачення діяльності комісії»

Тепер, як консультативно-дорадчий орган, члени молодіжної ради будуть аналізувати проєкти рішень, які виносяться на сесії, а також делегуватимуть своїх представників до депутатських комісій, аби відстоювати точку зору молоді на все, що відбувається у Чернігові.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: молодіжна рада, Михайло Брижко, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект