• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На вулиці Шевченка ОТКЕ ремонтує тепломережу, яка забезпечує теплом 32 чернігівські багатоповерхівки


На вулиці Шевченка ОТКЕ ремонтує тепломережу, яка забезпечує теплом 32 чернігівські багатоповерхівки

 

Поїдені корозією, з дірками 50-річні труби. Вони відпрацювали вже 2 терміни своєї експлуатації. Через них у квартири чернігівців, які мешкають в районі Красного мосту та Центрального парку, транспортувалося тепло, а влітку ще й гаряча вода. Нині ж їх замінюють на нові сучасні мережі в рамках інвестиційної програми «Облтеплокомуненерго». І міський голова разом із профільним заступником, керівником ОТКЕ та представниками підрядної організації проінспектував хід робіт.Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Це заміна тепломереж. Це подача і обратка. В основному це 219 діаметр передізольованої труби, яка зменшує теплові втрати. Відповідно в повному обчисленні це 634 м цієї труби».

Півстоліття використання цих труб далися в знаки. Останнім часом щороку тут доводилося по кілька разів виконувати аварійні ремонтні роботи. Нові мережі натомість дозволять зменшити кількість пошкоджень, що в свою чергу призведе до зменшення експлуатаційних витрат на обслуговування даних ділянок. А відповідно зменшаться втрати теплової енергії, а з ними і об’єми споживання природного газу, необхідного на її виробництво та транспортування.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «В зимовий період часу ці мережі розносять теплоносій, в літній період часу, за рахунок з’єднання мереж «Облтеплокомуненерго» і ТЕЦ, подається по цій же мережі на котельню «Облтеплокомуненерго» гаряча вода, яка догрівається до необхідних параметрів в цій котельні, і подається по іншим трубам від цієї котельні».

Ділянка тепломережі, яку замінюють, обслуговує 32 чернігівські багатоповерхівки.

Петро Мазяр, в.о. голови правління АТ «Облтеплокомуненерго»: «Надає послуги з гарячого водопостачання всьому мікрорайону по вулиці Шевченка, Савчука, Міхнюка, там де ми надаємо послуги, без урахування будинків з автономним опаленням».

Вартість запланованих робіт – 6 мільйонів гривень.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ремонт тепломереж, ОТКЕ, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект