• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чернігів попрощався зі знаною педагогинею та депутаткою багатьох скликань Тамарою Касаткіною


Чернігів попрощався зі знаною педагогинею та депутаткою багатьох скликань Тамарою Касаткіною

 

Чернігів попрощався з непересічною особистістю, знаною педагоги нею та депутаткою багатьох скликань Тамарою Касаткіною.Жінка працювала вчителькою історії і завучкою у 3-й та 11-й школах. Керувала ЗОШ №5 і майже 33 роки була незмінною директоркою спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи №2 з поглибленим вивченням іноземних мов. Окрім свого закладу опікувалася і питаннями громади. Зокрема, як депутатка міської ради, очолювала постійну комісію з питань освіти, культури, фізичної культури і спорту, сім’ї, молоді та соціального захисту, активно відстоювала вирішення соціальних проблем чернігівців.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова:
«В першу чергу я хочу висловити слова співчуття родині Тамари Іванівні. А як міський голова, я тільки можу сказати, що це була особистість, це знакова фігура в освітньому процесі, які поважали, як директори-колеги, так і вчителі, батьки. Вона відносилася до школи, як до своєї дитини. Вона переймалась і освітнім процесом, і всіма питаннями пов’язаними із директором як адміністративним керівником. Вона багато разів заходила до мене, як до міського голови, ми спілкувалися. Вона розказувала своє бачення на проблему освітнього процесу зокрема. Вона була сильна особистість. Царство небесне їй».

Тамару Іванівну згадують як справедливу, принципову і віддану своїй справі людину, яка вміла об’єднати довкола себе колектив, щодня викладалася на повну і на своєму місці робила максимум.


Олена Скорко, директорка школи №30: «Знаєте, є історія в людині, а є людина в історії. Можливо це на місцевому рівні, але це історична постать чернігівської освіти. Людина з великої літери. Педагог з великої літери. Завжди квітуча, позитивна, з тонким почуттям гумору, зі слівцем доречним. Я пам’ятаю її погляд: строгий, але водночас такий добрий і з такою підтримкою».

Вікторія Пекур, директорка ліцею №22: «В далекому 95 році вона вірила в мене. Прийняла на роботу лаборантом в кабінет хімії. Знаєте, дала можливість відчути себе вчителем. Весь мій шлях розвивався саме в 2-й школі і саме звідти я пішла до Управління освіти, і вже з Управління освіти стала директором ліцею, але сьогодні особливо гостро відчуваєш те, що десь повторюєш себе її в якихось рухах, в якихось словах, в якихось вчинках. Дійсно, я можу сказати, що це була людина – це була жінка легенда. Вона дійсно була тим керманичем, яка надихала, яка допомагала, яка підказувала».

Ірина Кузьменко, заступниця директора з виховної роботи школи №2:
«Вона мені запам’ятається як людина, як мудрий керівник, який міг підтримати. Це як наставник, який міг чітко спланувати щось і ми за ним йшли. Це людина, яка була розумна і творча одночасно. Це людина була вольова, але вона була дуже щира».

Пішовши на 76-му році, вона і надалі житиме у пам’яті рідних та друзів, колег, які роками працювали з нею пліч-о-пліч, а також поколінь випускників, вихованих під її наставництвом.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Тамара Касаткіна, прощання, школа №2, педагог, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект