• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На перехресті Шевченка-Малиновського кипить робота. Міський голова проінспектував виконання ремонту


На перехресті Шевченка-Малиновського кипить робота. Міський голова проінспектував виконання ремонту

 

На перехресті Шевченка-Малиновського триває облаштування кругового руху. Ці роботи є частиною масштабного проєкту по перенаправленню вантажівок з густонаселених житлових районів у промислові та за місто.Важливий не лише для Чернігова, а й для всієї області будівельний об’єкт, проінспектував Владислав Атрошенко.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Ми спеціально ставили людей фізично, які рахували кількість автомобілів, які проходять по вулиці Шевченка. Це більше 15 тисяч автомобілів. За всіма нормативами, це дорога першої категорії, яка потребує чотирьох смуг».

Крім додаткових смуг для руху, ця дорога ще й потребує заміни основи, яку зробили 50 років тому, і точно не з розрахунком на ту кількість транспорту, яка курсує сьогодні. В тому числі мова й про великогабаритні машини. Власне поточний середній ремонт із заміною основи тут і виконують сьогодні.

Загалом же об’єкт об’їзного шляху передбачає розвантаження вулиці Шевченка та району Бєлова. Для цього ремонтують потрібні ділянки дороги по вулиці Кільцевій, 1 Травня, Олександрівській, Малиновського, а також облаштовують два кола на перехрестях Шевченка-Малиновського, 1 Травня-Кільцева.


Загальна вартість робіт – до 200 мільйонів гривень, 100 з яких – з обласного бюджету, решта – міські.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Я хочу подякувати: низький уклін голові обласної державної адміністрації, за те, що свого часу вона дослухалася до проблематики міста Чернігова, і ініціювала співфінансування з обласного бюджету. Це не проблема міста Чернігова, це є проблема міста обласного значення».

Ця дорога є важливим інфраструктурним об’єктом для всієї області, каже Владислав Атрошенко. Через те, що саме через неї проходять вантажний транспорт, рухаючись у напрямку пропускних пунктів.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Ми зекономимо на цьому в кінцевому рахунку за 3-5 років сотні мільйонів коштів на послідуючі ремонти доріг, які б ці фури зруйнували».

У суму 200 мільйонів гривень, які орієнтовно витратять на весь проєкт по облаштуванню об’їзного шляху, входять усі супутні роботи. Зокрема, освітлення, пішохідні переходи, світлофорні об’єкти та багато іншого. Закінчити їх планують у липні.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Шевченка-Малиновського, ремонт, вантажівки, Владислав Атрошенко, інспекція, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект