• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Бібліотекам міста та області подарували книги Сергія Леп’явка «Чернігів. Історія міста»


Бібліотекам міста та області подарували книги Сергія Леп’явка «Чернігів. Історія міста»

 

«Чернігів. Історія міста» – книга доктора історичних наук Сергія Леп’явка відтепер буде в міських бібліотеках області. Частину тиражу видання ініційованого муніципальною книгарнею та міською радою разом з культурним фондом безоплатно віддають для публічного доступу, аби з ними могло ознайомитися якомога більше людей.Книга написана простою і зрозумілою мовою. 500 сторінок – майже 1,5 тисячі років історії нашого міста, від часів заснування до сьогодення. Тут зібрано безцінний матеріал, зафіксований в листівках та фотографіях, авторських реконструкціях історичного образу Чернігова.


Бібліотечна система обласного центру отримала 15 примірників. Вони будуть в усіх філіях.

Нагадаємо, минулого тижня книгу презентували в історичному музеї. Під час заходу секретар міської ради закликав більше писати про Чернігів, адже це популяризує наше місто і його багату історію не лише для містян і містянок, а й для гостей. Муніципалітет же може допомогти у виданні, як було з працею Сергія Леп’явка. Націнку на неї зробили мінімальною, аби вона була доступнішою для придбання.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Сергій Леп’явко, книга, історія Чернігова, бібліотека, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект