• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Сезон ягід. Чому ціни на полуницю кусаються?


Сезон ягід. Чому ціни на полуницю кусаються?

 

Сезон полуниці у Чернігові вже в розпалі, також поступово у продажу з'являється черешня. На Центральному ринку людно, у особливо успішних підприємців часом утворюються черги. Ціни доволі кусючі – полуницю продають в межах 50-70 гривень (хоча це навіть трохи дешевше за минулий рік), черешню – за 80-120.Тетяна Силко, приватний підприємець: «У зв’язку з погодними умовами. Також ранньою весною було дуже багато морозів. Дуже багато ягід і град побив, – такі природні явища, тому в цьому році перша ягода у нас була узбецька. Коли вже повинні бути наші ягоди, ми торгували узбецькою, брали її на базі»

Привозять ягоди як з півдня України, так і з нашої області. Продавці розповідають, що тривалі весняні дощі та прохолодна в цілому погода зачепила всі регіони. Але надія на зниження цін з часом все ж є.

Тетяна Силко, приватний підприємець: «Я думаю, що буде все-таки, як у минулому році, трошки ціни спадуть. Я на це, принаймні, сподіваюся, і дуже цього хочу, тому що ціни космічні».

Наприкінці червня на ринках Чернігова почнуть також з'являтися абрикоси та персики, але підприємці попереджають – помітно дешевими вони, скоріш за все, не будуть.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Центральний ринок, ягоди, полуниця, черешня, Тетяна Силко, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект