• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Безкоштовну екскурсію з елементами англійської проведуть у Чернігові


Безкоштовну екскурсію з елементами англійської проведуть у Чернігові

 

Туристичний сезон у розпалі.

Поєднати прогулянку старовинним містом з вивченням англійської мови, – пропонує Управління культури та туризму Чернігівської міської ради. Спільно з мовною школою вони запустили цей цікавий експеримент.Катерина Литвин, заступниця начальника Управління культури та туризму ЧМР: «На початку екскурсії всі екскурсанти отримають словничок. І там де треба, ти переходиш на англійську мову, наголошуючи. І зрештою, ми так собі ставимо, що вікова категорія буде підлітки і 35+. Якщо хтось буде постарше, то ми будемо тому тільки раді. Кожен з них на виході має запам’ятати як мінімум 10-15 слід, які надалі вони будуть використовувати».

Відкриває сезон випускниця першої школи гідів в Чернігові Леся Федоренко. Прогулянка відбудеться 11 червня о 6-й годині вечора. Локацію організатори обрали – мальовничий Вал.

Леся Федоренко, випускниця сертифікованої першої школи гідів Чернігова: «Ми розпочнемо саме з макету. Але я про нього не буду спочатку нічого розповідати, ми просто оглянемо. І потім підемо по території Дитинця. Перше – це Спасо-Преображенський собор. Я розповім про нього, я розповім про історію, скільки років Чернігову, чому Чернігів – Чернігів. Потім ми оглянемо Борисоглібський собор, колегіум. І підемо до Лізогуба. А потім ця прекрасна наша тераса з гарматною алеєю, з панорамними видами на Болдину гору. І ось якраз будемо завершувати на макеті. І тоді ми вже підійдемо до нього більш усвідомлено: що ми бачили, що збереглося, а що ні».

Участь у заході абсолютно безкоштовна. Все, що потрібно, зареєструватися за посиланням на сайті Туристично-інформаційного центру. За словами організаторів, якщо експеримент буде вдалий, подібні акції влаштовуватимуть неодноразово. План екскурсій вже розписаний.

Катерина Литвин, заступниця начальника Управління культури та туризму ЧМР: «На наступну п’ятницю у нас також вже запланована екскурсія. Буде її проводити також випускниця школи гідів Наталія Рослік. І ця екскурсія вже буде Єлецьким монастирем. За тиждень Болдині гори з нашою амбасадоркою пані Мариною. І відтак, я думаю, що ціле літо ми спробуємо міксувати українські-англійську, задля того, щоб наші містяни не лише відпочивали зі змістом, а й тепер гуляли містом, також зі змістом».

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: екскурсія, Чернігівський ТІЦ, Катерина Литвин, Леся Федоренко, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект