• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Рівні умови для бізнесу, перенесення кінологічного центру, облаштування штрафмайданчика: нарада міського голови


Рівні умови для бізнесу, перенесення кінологічного центру, облаштування штрафмайданчика: нарада міського голови

 

Взаємодіяти як правоохоронне відомство і муніципалітет, орієнтуючись насамперед на дотриманні законної діяльності та рівних умов для всіх суб’єктів. З таким проханням під час наради з керівниками структурних підрозділів і комунальних підприємств очільник Чернігова звернувся до поліції, ДСНС та інших структур, відповідаючи тим самим на лист щодо допомоги у забезпеченні правопорядку, зокрема, пальним, відеокамерами, авто, тощо.Владислав Атрошенко наголосив, що це питання поза зоною відповідальності міста, але так само важливе як, до прикладу, сплата земельного податку до бюджету, якщо об’єднати зусилля, то можна по-людські вирішити і те, і інше, і загалом таким чином краще співпрацювати.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Згідно чинного законодавства і тих повноважень, якими наділено ваше відомство, ми в частині наших повноважень об’єднаємо зусилля щодо наповнення місцевого бюджету коштами по тих напрямках, по яких окремі платники зухвало не платять роками. І якщо ці дії здобудуть ефект і реальні наслідки, повірте, тоді я просто буду змушений адекватно реагувати в частині вашої підтримки».

За словами міського голови, є підприємці, які роками обходять закон і живуть у якійсь окремій реальності, вважаючи, що це нормально, і їм усе сходить з рук. Як зразок навів ринок «Шанхай», що працює без дозвільної документації, де порушені будь-які норми, у тому числі і пожежної безпеки. Натомість досі немає жодного припису від рятувальників, чи податкових перевірок. Це несправедливо по відношенню до решти сумлінних і відповідальних представників бізнесу, переконаний Владислав Атрошенко.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Я би хотів, щоб всі були в більш-менш якійсь однаковій системі координат. Це дестимулюючий фактор. Якщо є якісь розумники, які не платять, і з цього заробляють гроші. Ми не можемо штовхнути в законодавче поле і змусити заключити договір-оренди, сплатити збитки, значить треба тоді подивитися на іншу документацію, закрити ці об’єкти. Закрити ці об’єкти – це буде стимулюючим фактором для того, щоб він за попередній період часу експлуатації заплатив борги».

Місто і особисто його голова зі свого боку готові надати підтримку у тих аспектах, які від них залежатимуть.

Принагідно порушив тему зведення Палацу спорту на Пушкіна, 1. І перенесення для цього із прилеглої території кінологічного центру управління Національної поліції. Це було б зручно, як для самого будівництва, так і для людей, які живуть поряд. Однак, через високу вартість комплексу, майже півмільярда гривень, робитимуть це лише у випадку, якщо буде розуміння, що реалізувати проєкт взагалі можливо.


Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «На фоні тих проблемних питань, які є в місті, за кошти міського бюджету ми його навіть не будемо починати будувати, якщо не буде державної підтримки. От як тільки ми зрозуміємо, що є співфінансування держави і якщо будівництво є реальним, тоді для нас є сенс витратити бюджетні кошти, перенести «собачник» на іншу локацію, яку ми попередньо розглядали – вулиця Дрозда».

На вільній від забудови землі по Володимира Дрозда планують розмістити і штрафний майданчик для потреб поліції: виділити ділянку площею трохи більше гектару, зробити покриття, огородити і технічно наповнити, а потім передати об’єкт в ГУНП. Для Чернігова це посильні витрати, а для відомства – та допомога, що нині необхідна.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Є купа машин. Когось арештовують, машини є доказами в кримінальних справах і тому подібне. Вони на цьому штрафмайданчику стоять роками. Є інше питання поліції, їм потрібен штрафмайданчик. І це питання, я думаю, треба вирішувати. Будь ласка, це забезпечте».

Ще один, але комунальний майданчик, який використовуватимуть для потреб міста, вважають за доцільне облаштувати на вільній території АТП-2528. Як запевнив начальник профільного управління, на це не потрібно значних асигнувань, але в контексті придбання евакуатора і забезпечення нормального прибирання з вулиць, це раціональне рішення.

Аби перейти від обговорень у практичну площину, як найшвидше почати роботи по обох майданчиках, міський голова доручив узгодити ще раз усе з поліцією, підготувати документи і винести питання на найближчу сесію.

А також зупинився на вшануванні загиблих учасників АТО/ООС, в пам’ять про яких у рамках реконструкції скверу Попудренка, зроблять меморіал. А до цьогорічного Дня Незалежності встановлять електронне табло з біографіями та відомостями про бійців, як на Болдиній горі.

Окрему увагу звернув на благоустрій мікрорайону Масани, де на вихідних брав участь у відкритті оновленого дитячого майданчика і спілкувався з людьми. І доручив підлеглим відпрацювати усі звернення і проблемні моменти.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: нарада, Владислав Атрошенко, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект