• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Як втілюється у життя проєкт бюджету участі у 25-й школі


Як втілюється у життя проєкт бюджету участі у 25-й школі

 

У чернігівській школі №25 триває реалізація проєкту бюджету участі. До нього входить оновлення освітлення навколо будівлі закладу, встановлення металевого паркану та круглого майданчика, який уже використовувався для святкування останнього дзвоника. Тепер його доповнять десятьма лавами.Наталія Кириленко, директорка школи №25: «Він буде потрібний нам обов’язково. Тому що, по перше, нова українська школа передбачає зустрічі на шкільному подвір’ї. Дуже активно пропагуються уроки на свіжому повітрі, тому цю локацію ми назвали «Зелений клас».

Триває також встановлення паркану навколо школи. Наталія Кириленко із сумом зазначає, що до нього доведеться застосувати антивандальні заходи – навіть у незавершеному стані він аж занадто привабливий для недобросовісних мешканців мікрорайону.

Наталія Кириленко, директорка школи №25: «Намагалися скручувати наші тренажери, намагались скручувати вивіски «Вигул собак заборонено», намагалися скручувати шлагбаум, який ми створили власними силами, тому, на жаль, паркан буде гарний, якісний і новий, але треба звертатись до жителів мікрорайону, щоб вони до цього ставились свідомо і бережно».

Наталія Кириленко сподівається, що всі роботи будуть завершені вже до кінця червня. Також, за її словами, один з цьогорічних проєктів бюджету участі стосуватиметься вже території біля будинків, що знаходяться поблизу школи – там теж планують облаштувати майданчик, але вже для відпочинку місцевих мешканців.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: школа №25, Бюджет участі, Наталія Кириленко, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект