• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Штрафмайданчик поліції змінить локацію


Штрафмайданчик поліції змінить локацію

 

Штрафмайданчик для вилучених поліцією автомобілів планують перемістити з Жабинського на вулицю Дрозда. Як озвучив на ранковій нараді у муніципалітеті Чернігівський міський голова, з таким проханням звернулося керівництво Головного управління Нацполіції області. Причина у тому, що задіяна територія вже не відповідає ані нормам щодо площі такого майданчика, ані фактичній потребі.Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Це питання таке, яке однозначно треба вирішувати. І я офіційне даю доручення Дмитренко. Технічні вимоги до цього майданчика він дав, приблизно гектар 20 соток. Треба це забезпечити терміново. Відповідно виділити кошти на організацію цього майданчика».

Олег Калита, начальник Чернігівського районного управління поліції: «Працює не тільки патрульна поліція, а є й кримінальна, і інші органи поліції. Також у прокуратури в ході розслідування кримінальних проваджень виникає потреба вилучення автомобілів. Тому, якщо є проєкт, то давайте узгодимо розташування».

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Попередньо було погоджено розташувати на Дрозда. Поліцію влаштовує ця адреса. Вона в межах міста, до неї йде асфальтна дорога».

За літо питання щодо визначення нової локації для штрафмайданчика поліції бути вирішено. Управління ЖКГ має облаштувати цей об’єкт і передати Національній поліції, яка буде ним надалі опікуватися. Щодо штрафмайданчика для авто, які евакуюватимуть працівники КТП-2528, він, скоріше за все, буде на території цього комунального підприємства.

Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ ЧМР: «Для вирішення питання евакуації транспортних засобів, які запарковані не по правилам, у нас цю функцію буде виконувати АТП-2528, і місце, куди будуть машини ставити, ми попередньо узгодили його з патрульною поліцією, це буде використовуватися КТП для міських нужд».

Щодо іншої матеріально-технічної допомоги органам Національної поліції міський голова зазначив, що цього року, окрім штрафмайданчика, коштом міста відремонтують службове приміщення. Кошти на це в міському бюджеті закладені, ремонтні роботи розпочнуть у липні.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: штрафмайданчик, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект