• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Стрижень випустили півтори тонни коропа: на вилов риби тепер діють додаткові обмеження


У Стрижень випустили півтори тонни коропа: на вилов риби тепер діють додаткові обмеження

 

Два тижні тому у Стрижень випустили півтори тонни коропа. З того часу на чернігівській водоймі інспектори рибоохоронного патруля проводять профілактичні рейди. Як рибалки дотримуються обмежень, дивіться у сюжеті.



Два тижні тому рибоохоронний патруль випустив у Стрижень півтори тонни мальків коропа, для омолодження річки. З того часу на водоймі діють додаткові обмеження на вилов саме цього виду риби. Зазвичай на водоймах обмеження одне – не більше трьох кілограмів улову на одного рибалку.

Чернігівець Володимир Залозний
рибалить раз на тиждень. У Стрижні він спіймав півтора кілограми риби, серед неї був і короп. Спіймав вісім карасів і коропа, дозволеного розміру (25 сантиметрів до основи хвосту, береться від голови).

Якщо б розмір виловленого коропа був менший за 25 сантиметрів, інспектори рибоохоронного патруля могли скласти на рибалку протокол та стягнути штраф.


Віктор Бірюк, головний державний інспектор Чернігівського рибоохоронного патруля каже, що кожен короп таксується по 306 гривень штрафу за окрему особину. Підходимо до рибалок, дивимось, який улов. Якщо є короп – попереджуємо, якщо живий щоб відпускали.

За словами Віктора Бірюка, після зариблення Стрижня коропом, рибалок стало більше. За останні два тижні склали більше 10 протоколів за незаконний вилов риби на Стрижні.

Зараз інспектори рибоохоронного патруля проводять профілактичні рейди. Рибалки кажуть, обмежень дотримуються.

За словами Віктора Бірюка, забороненим приладдям зазвичай у Чернігові не користуються. Більше порушень інспектори фіксують поза межами міста на водоймах області.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Стрижень, рибалки, короп, риба, Віктор Бірюк, рибоохоронпатруль, UA: Чернігів

Добавить в:
 
 


Центр Комплект