• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Купує своє ж арештоване майно за безцінь, маючи борги по заробітних платах і земельному податку


Купує своє ж арештоване майно за безцінь, маючи борги по заробітних платах і земельному податку

 

Цього тижня на загальну міську нараду прийшли активісти, аби повідомити Владиславу Атрошенку, а також присутнім правоохоронцям, що одне з чернігівських підприємств, купує своє ж арештоване майно за безцінь, маючи накопичені роками борги по заробітних платах і земельному податку. Стосувалася ця інформація «ЧеЗаРи» та його бенефіціара Анатолія Долеска.Олександр Тарнавський, керівник Чернігівського обласного осередку Національного корпусу: «Їхні приміщення арештовані. Місяць тому одне з приміщень – 22 тисячі квадратних метрів, яке було забране за борги, було продано з аукціону по ціні менше ніж півтора мільйона. При цьому власник, який довів це підприємство, має борги і перед містом, і перед людьми, які працюють на цьому підприємстві, тому хотів би підняти це питання публічно, щоб відкрили справу і перевірили наскільки це законно довести до збитків підприємство, а потім самому ж викупити в 20 разів дешевше ці приміщення».

З цього приводу очільник Чернігова попросив перевірити матеріали, зокрема і в аспектах того, хто організовував торги, як визначалася ціна, тощо. Якщо підприємство, яке мало військові замовлення і можливо причетне до розкрадання державних коштів було штучно доведене до банкрутства і нині справді за копійки викуповує власні борги, тобто приміщення арештовані для їх стягнення, за ці дії фігуранти мають нести окрему відповідальність, – впевнений міський голова.


Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Таким чином власник лишається при своїх інтересах і при своєму майні. Держава, люди, міський бюджет кинуті, відповідно одні на заробітну плату, держава і міський бюджет на податкові надходження. Це склад кримінального злочину».

А тому подякував за інформацію і доручив, у разі підтвердження відомостей, підготувати відповідні звернення до поліції, прокуратури, НАБУ та ДБР, і винести їх на розгляд депутатів на найближчій сесії.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Цікава інформація, якщо це відповідає дійсності».

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: «ЧеЗаРа», арештоване майно, викуп майна, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект