• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Сім'я, яка втратила житло і всі речі через пожежу, планує відбудувати будинок майже з нуля


Сім'я, яка втратила житло і всі речі через пожежу, планує відбудувати будинок майже з нуля

 

Більше місяця минуло, як сім’я Наталії Росс та Ігоря Яроша, втратили все, що мали, – домашні речі, заощадження, документи, техніку, а головне – житло.Пожежа, яка сталася 5 травня на вулиці Старостриженській знищила будинок до фундаменту. Постраждав навіть дах сусіднього помешкання. Вже місяць як подружжя з двома неповнолітніми дітьми 11 та 13 років живе у знайомих. Пожежа сталася через загоряння генератора. Його вмикали через постійні відключення електроенергії в мікрорайоні. Будинок був старий, дерев’яний. Спалахнув одразу.

Ігор Ярош: «Я шлангом, який город поливають, намагався загасити хоча би щось, але тільки опіки отримав. Як казав мій син, за 40 хвилин згоріло все».

Подружжя змогло врятувати лише дітей та домашніх тварин. Тепер на колись затишне подвір’я Ігор з Наталією приїжджають, щоб розібрати залишки згарища. Діти болісно переживають втрату.

Наталія Росс: «Коли ми тут з’являємось, тому що треба щось робити, треба розбирати, треба відбудовувати будинок, то емоції зашкалюють. Тому що це був не тільки наш дах над головою, це було наше сімейне гніздо, яке ми дуже любили і в яке вкладували все своє серце, всю свою душу. Діти тут не дуже хочуть з’являтися, тому що їм боляче, їм боляче бачити те, що колись було їх місцем проживання, вони тут раділи, вони тут з друзями зустрічалися».

Одразу після пожежі багато чернігівців відгукнулися і допомогли сім’ї речами та коштами, і навіть будівельними матеріалами.

Ігор Ярош: «Велика подяка людям за те, що вони відгукнулися на нашу біду і допомагають, – гроші перераховують, сюди їжу приносять. Зараз нам допомогли з лісом. Навіть зараз до нас їде машина з пиломатеріалом, десь 5 кубів. А зараз ціни космічні. Ось так нам допомагають люди, допомагають депутати. Але ж це крапля в морі».

Родина не впадає у відчай, планує відновлювати будинок. Але для відбудови потрібні чималі кошти.

Наталія Росс: «Ми дуже хочемо відбудувати наш будинок і прохаємо всіх небайдужих, щоб допомогли нам хто чим зможе – строй матеріалами, грошима».

Ігор Ярош: «Ми зостались на вулиці і живемо у друзях. Тобто дуже хотілося б відбудувати до холодів хоча б пару кімнат, щоб ми могли тут почати жити».

Збір коштів на допомогу родині триває. Для всіх, хто може підтримати постраждалих, публікуємо реквізити:

5363 5420 1376 9550 Наталія Росс

4149 5001 4701 2374 Ігор Ярош


Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пожежа, будинок, вулиця Старостриженська, Ігор Ярош, Наталія Росс, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект