• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Електронне табло з інформацією про героїв АТО/ООС планують відкрити у сквері Попудренка до Дня незалежності


Електронне табло з інформацією про героїв АТО/ООС планують відкрити у сквері Попудренка до Дня незалежності

 

У рамках реконструкції скверу імені Попудренка передбачається встановлення окремої локації Герої АТО та ООС. До старту цього проєкту у Чернігові планують оновити існуючу стелу пам'яті та встановити електронне табло з інформацією про учасників АТО та ООС у сквері імені Попудренка. Відповідне доручення отримали на ранковій нараді керівники відповідних служб.Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Доручення вам, щоби ви звітували у будь-який спосіб, коли буде реконструкція скверу Попудренка, разом з цим вирішимо питання цієї стели. Незалежно від реконструкції, це питання треба зробити в цьому сезоні, – винайти кошти і поставити там електронне табло з повною інформацією щодо загиблих».

Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ ЧМР: «Що стосується стели, то це питання за місяць-півтора буде вирішено. Що стосується скверу Попудренка, то в цьому році ми замовляємо робочий проєкт. В наступному році, якщо будуть фінанси, розпочнемо роботи по скверу Попудренка».


Робота щодо інформаційного наповнення електронного табло вже розпочалася. Як нам повідомив керівник громадської організації «Єдина родина Чернігівщини» Микола Шанський, створена робоча група, яка збирає необхідні дані для наповнення інфобоксу.

Микола Шанський, голова ГО «Єдина родина Чернігівщини»: «Повинна бути інформація про кожний підрозділ, як він складався, коли, його бойовий шлях. І це буде також вшанування пам’яті і дань тим воїнам, які залишились живі, які захищали батьківщину і сьогодні мають немало нагород, і мають інвалідність – чи першу, чи другу. Тому, я думаю, групу, яку ми склали і працювала, вона буде продовжувати працювати. Вже розроблена анкета, який повинен бути інформаційний простір для воїнів. Вже є навіть кліп зразковий».

Електронне табло з інформацією про чернігівців, Героїв АТО та ООС, які загинули на сході України, планують відкрити у Чернігові до Дня незалежності.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: електронне табло, сквер Попудренка, учасники АТО/ООС, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект