• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чи є в наданні допомоги у розмірі 5000 грн помічнику депутата міської ради конфлікт інтересів?


Чи є в наданні допомоги у розмірі 5000 грн помічнику депутата міської ради конфлікт інтересів?

 

Штатні розписи закладів освіти Чернігова зі змінами погодили на засіданні виконавчого комітету. Мова про 31 посаду, які або скоротили, або навпаки, додали у конкретні школи. Наприклад, скасували посаду лаборанта хімічного аналізу плавального басейну у штатних розписах освітніх закладів 11, 12, 15, 19, 33, 36.

Василь Білогура, начальник Управління освіти: «Є 2,5 ставки по закладах, де були басейни. До прикладу, лаборант з хімічного аналізу плавального басейну. Але на сьогодні нормативами санітарного регламенту передбачено проведення лабораторного аналізу води, і в подальшому він здійснюється спеціалізованою організацією на договірних умовах. Тобто окремо тримати додаткових людей в штаті немає потреби».

А от в окремих школах навпаки ввели додаткові штатні одиниці. Наприклад в 13-ти освітніх закладах офіційно з’являться керівники гуртків.Погодили члени виконкому також і виділення матеріальної допомоги 155 сім’ям із новонародженими.

Ірина Брусильцева, начальниця відділу звернень громадян: «На загальну суму мільйон 345 тисяч гривень. У тому числі, 81 мешканці, що народили першу дитину, на суму 405 тисяч гривень, 54 мешканкам, що народили другу дитину, на суму 540 тисяч гривень, 16 мешканкам, що народили третю дитину, на суму 320 тисяч гривень, 3 мешканкам, що народили четверту дитину, на загальну суму 60 тисяч гривень, і одна мешканка, яка народила п’яту дитину, на суму 20 тисяч гривень».

Якщо це питання по виділенню допомоги підтримали без додаткових обговорень, то ще одне, яке також стосується матеріальної підтримки міською радою чернігівців, які знаходяться у скрутному матеріальному становищі, викликало додаткові запитання. Стосувалося воно виділення такої допомоги у розмірі 5 тисяч гривень Олександру Гашпару, помічнику депутата міської ради від «Європейської солідарності», який працює в цьому скликанні.

Олександр Ломако, секретар міської ради: «Юридичний відділ хай прокоментує, чи немає в цьому конфлікту інтересів, якщо по суті депутатства, його помічнику міський бюджет за його поданням дає матеріальну допомогу. Чи немає тут порушення».

Роман Миколаєнко, начальник юридичного відділу: «Якщо є конфлікт інтересів, то має бути якийсь приватний інтерес. Якщо такого приватного інтересу немає, то відповідно особа сама приймає рішення від кого приймати якісь управлінські рішення або звернення. Ми не уповноважені визначати, чи є конфлікт інтересів в даному випадку. Якщо буде відповідне звернення – це можуть якісь уповноважені правоохоронні органи перевірити, або особа сама, якщо там був конфлікт інтересів, вона має сама повідомити відповідний орган про те, що вона здійснює свої дії в умовах реального чи потенційного конфлікту інтересів».

Почувши відповідь начальника юридичного відділу, це питання члени виконкому підтримали також одноголосно, зважаючи на його коментар, що все в межах закону. А якщо є якісь порушення, то це вже справа правоохоронних органів.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: виконком, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект