• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чернігівські оркестри беруть участь у всеукраїнському проєкті «Народжені в Незалежності»


Чернігівські оркестри беруть участь у всеукраїнському проєкті «Народжені в Незалежності»

 

10 година ранку п’ятниці, у сквері Богдана Хмельницького грає оркестр. У формі музиканти військово-музичного центру сухопутних військ Збройних сил України, у білих сорочках – вихованці музичної школи імені Стефана Вільконського. Разом вони беруть участь у всеукраїнському патріотичному проєкті «Народжені в Незалежності».Для участі в проєкті чернігівські оркестри обрали твір «Тріумфальна фанфара». Щоправда визначалися з композицією саме у музичній школі, орієнтуючись на вихованців, яким ще не все під силу.

Репетиції обидва оркестри проводили порізно. На спільний прогон зустрілися лише напередодні запису відео.

Разом зіграли 25 музикантів з військового оркестру та 21 зі школи імені Вільконського. Саме вони заявлять про Чернігів на всеукраїнському музичному рівні. Крім того, спільна робота – це гарна мотивація для вихованців навчального закладу, почути, як можуть звучати їх інструменти та продовжити вдосконалювати свої навички, аби з часом вийти на новий рівень.

Запис звуку у виконанні цього оригінального оркестру зроблений заздалегідь, адже це найважливіша частина проєктної роботи. Його власне і накладуть на відео, як зняли у сквері Хмельницького.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: оркестр, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект